Discuții despre Viitorul Arctic - partea I

DeletedUser8516

Guest
Bunurile provenite din dom, observator si atomium din ce era vor fi daca nu vom avea harta gvg specifica viitorului arctic? Din viitor?
 

DeletedUser4291

Guest
Aabia astept sa vad ce ne veti pregati in continuare.Jocul asta adevevenit din ce in ce mai interesant mai captivant.
 

DeletedUser5468

Guest
Aștept partea a doua, să văd ce face acel port, unde ne duce, partea I o poți termina într-o zi, dacă ai bunuri și puncte forge :))
 

DeletedUser8516

Guest
O data cu noua era a aparut si primul "bug". De ce cladirile legendare care dau bunuri pentru guilda dau din viitorul arctic si nu dau tot din viitor ? Ce sa facem cu bunurile din viitorul arctic ?
 

DeletedUser6678

Guest
Acest lucru nu este bug.
Asa cum ati citit in anuntul din joc, era noua este impartita in 4 parti. La un moment dat vor fi utile si bunurile noi adunate in tezaurul ghildei.
 

BraveWww

Well-Known Member
Am cucerit sectorul cu turnul care deblocheaza accesul in turnirul PVP arctic,apoi am dat lupte cu campioni arctici dar turnirul ramane tot blocat.
Acesta este un bug sau se incadreaza tot la rubrica "va urma"?
 

DeletedUser6678

Guest
Turnirul va fi deblocat saptamana viitoare, luni dimineata.
 

DeletedUser6678

Guest
Medaliile consumate nu sunt incluse la calculul puntajului.
Anuntul a fost facut aici.

După ce s-a studiat situația pe serverul Beta și după feedback-ul primit, s-a ajuns la concluzia că includerea medaliilor la punctajul global ar dezechilibra jocul. Drept urmare, medaliile donate la ghildă NU vor fi luate în calcul la punctajul din clasament.
 

DeletedUser6853

Guest
Stie cineva ce bonus de atac da Coltul Oratorului in Viitorul Arctic?
As vrea sa-i fac "upgrade", dar nu stiu daca merita.
Nu am gasit informatia nicaieri pe Internet.
 

DeletedUser4808

Guest
e posibil ca dupa upgrade sa primesti in plus doar monede nu si bonus la atac, eu cel putin m-am pacalit cand l-am upgradat de la era maine la viitorul, am primit doar monede, bonusul de atac a ramas la fel
 

DeletedUser9528

Guest
si eu am pus un pachet de renovare pe coltul oratorului si tot 9% bonus la atac are acum, cum avea si in maine...
se va remedia acest bug cu un up-date?
 

DeletedUser5468

Guest
si eu am pus un pachet de renovare pe coltul oratorului si tot 9% bonus la atac are acum, cum avea si in maine...
se va remedia acest bug cu un up-date?

Nu e bug.

8e8a240e30724bb5b59cccbca6e80874.png

Chiar dacă nu este încă actualizată lista de mai sus și cu Arctic Future(Viitorul arctic) tot poţi observa în spoiler că bonusul se măreşte din 3 în 3 ere. Deci Mâine, Viitorul şi Viitorul arctic vor avea tot 9%.
Ai folosit acel kit de renovare degeaba, ai crescut doar numărul de monede pe care ţi-l dă colțul oratorului.
 
Sus