Disparitie bunuri

Nelu73

Active Member
Am facut schimb de materiale dar in inventar nu se gasesc acele bunuri care leam capatat la schimb.
Cum este posibil acest fapt poate cineva sa-mi explice ?
 

Rigs

Well-Known Member
Am facut schimb de materiale dar in inventar nu se gasesc acele bunuri pe***** care leam capatat la schimb.
Cum este posibil acest fapt poate cineva sa-mi explice ?
Daca ai creat oferte la piata trebuie sa astepti sa le ia cineva, cand faci oferte nu primesti instant bunurile.
Daca ai luat tu o oferta de pe piata de la altcineva inseamna ca fie nu ai fost atent la cate bunuri ai avut fie ai luat o alta oferta fata de ce aveai nevoie.
 

Nelu73

Active Member
Daca ai creat oferte la piata trebuie sa astepti sa le ia cineva, cand faci oferte nu primesti instant bunurile.
Daca ai luat tu o oferta de pe piata de la altcineva inseamna ca fie nu ai fost atent la cate bunuri ai avut fie ai luat o alta oferta fata de ce aveai nevoie.
Au aparut
Daca ai creat oferte la piata trebuie sa astepti sa le ia cineva, cand faci oferte nu primesti instant bunurile.
Daca ai luat tu o oferta de pe piata de la altcineva inseamna ca fie nu ai fost atent la cate bunuri ai avut fie ai luat o alta oferta fata de ce aveai nevoie.
Au aparut la istoricul evenimentelor si cine a beneficiat de produsele mele am vazut, nu sunt un incepator sa intampat si alta data dar nu am dat importanta, este vizibil (ai in stoc 0 produse cineva face schimbul cu oferta mea, 10 bucati, cand ma duc la inventar la produsul respectiv tot 0 produse arata.) ai inteles ? poate o sa spui ca nu se poate, iata ca se poate, acum nu mai are importanta, salutare, multumesc pentru interes !
 
Sus