Donari tezaur

S.O.N.Y

Active Member
buna ziua FOE :blink:

in versiunea 1.21 sa introdus acest tezaur foarte eficient unei ghilde , dar cred dupa parerea mea mai trebuie adaugat inca ceva . multi membri din ghilda scriu pe circulara " donat tezaur 2000 beton " ,dar tezaurul ramane pustiu fara aceste bunuri scrise de membrul in cauza.

PROPUN ca intemeietori si lideri sa aibe o optiune pentru a verifica cu interval ( 24 h) cine a donat intradevar bunuri in tezaur si cate , ca de vorbe si circulare .....

MULTUMESC

SONY :p
 

DeletedUser6213

Guest
nu mai bine ar fi sa se puna un fel de chat ca si pe harta GvG?
o evidentiere
 

DeletedUser

Guest
Un log ( evenimente ) cu cine si cat a donat respectiv cine si cat a cheltuit si pe ce in/din tezaurul ghildei este absolut necesar, a trecut aproape 1 an de la acesta propunere si nu avem nici macar un raspuns, din punct de vedere al programarii este o chestie foare simplista nu stiu de ce nu implementati aceasta propunere atat de utila...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4291

Guest
spune-mi si mie te rog ce se face cu acele bunuri din tezaur?
 

DeletedUser5468

Guest
Exact cum a scris BlackDeviI.
Acele bunuri ajută doar ghilda.
Dacă vrei să pui un asediu ai nevoie de bunurile din tezaur.
Dacă vrei să deblochezi mai multe sloturi de apărare pentru sectoarele ghildei vei avea nevoie de bunurile din tezaur.
Bunurile acelea se pot dona în tezaur de către jucători/membri sau se pot colecta din clădirile acestea:
-Observator.
-Atomium.
 
Sus