Eliminare nivele infinite

  • Autor subiect DeletedUser8891
  • Data de început

DeletedUser8891

Guest
Buna ziua,
Propun sa se elimine nivelele infinite la CL pentru ca dupa cum s-au facut topicuri si exista jucatori care 'joaca' pentru punctaj adica fac schimb de pf pentru alcatraz si il face mare+ cineva care baga diamante este in avantaj decat cineva care nu baga diamante si au aparut si ''buguri'' care cum cresti nivele la alcatraz(deocamdata) iti da multe puncte in plus.Ceea ce vreau eu sa zic este ca prin faptul acesta jocu decade MULT si este condus intr-un fel de cei care baga diamante in planuri...

P.S daca echipa FoE nu le place propunerea asta sa se gandeasca ca in 2-3 ani nu o sa mai fie FoE jucat cu batali si doar cu CL mari si pf deci puteti elimina partea de 'Empires' ca o sa fie doar un simlu oras cu alcatraz in orase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3920

Guest
PRO, dar nu pana la nivelul 10 ci pana la 20 iar recompensele sa fie mai mici...
 

Coryllus

Well-Known Member
Buna ziua,
Propun sa se elimine nivelele infinite la CL pentru ca dupa cum s-au facut topicuri si exista jucatori care 'joaca' pentru punctaj adica face schimb de pf pentru alcatraz si il face mare+ca cineva care baga diamante este in avantaj decat cineva crae nu baga diamante si au aparut si ''buguri'' care cum cresti nivele la alcatraz(deocamdata) iti da multe puncte in plus.Ceea ce vreau eu sa zic este ca prin faptul acesta jocu decade MULT si este condus intr-un fel de cei care baga diamante in planuri...

P.S daca echipa FoE nu le place propunerea asta sa se gandeasca ca in 2-3 ani nu o sa mai fie FoE jucat cu batali si doar cu CL mari si pf deci puteti elimina partea de 'Empires' ca o sa fie doar un simlu oras cu alcatraz in orase

CONTRA!
PS: Ce bine ar fi sa inveti a scrie corect romaneste d.p.d.v gramatical !
 

DeletedUser5468

Guest
Aici nu este vorba de gramatică, căci oricum ai mai mult de 5 greșeli, nu doar una.

Eu personal sunt Contra...dar pro pentru eliminarea punctelor date de nivelele superioare ale clădirilor legendare..
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Trebuie să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

O seara frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser6079

Guest
bai ganditiva ca are si dreptate ca un oras trebuie sa aiba zic si eu care produc ca un oras adevarat fabrici case etc.intotdeauna spuneti ca e un joc bazat pe realitate si acum nu mai sunteti de aceasi parere nu? cum vine asta ....cu alcatrazul nu e cine stie ce chestie ca cazarme tot trebuie sa ai ca sa aiba din ce produce alcatrazul
 

DeletedUser3920

Guest
pun cazarme doar atunci cand ia unitati din alcatraz... sa produca cateva unitati libere iar apoi le sterg pt a produce banditi si campioni
 
Ultima editare de un moderator:
Sus