Este mult mai interesant sa faceti acest GBG interlumi

codrinlci

Member
Propun sa faceti acest GBG , la fel ca si EG-ul interlumi. Nu duce la monotonie in acest fel
Bineinteles Platina cu platina , Aur cu Aur si asa mai departe
 

DeletedUser10376

Guest
Ar fi interesant,dar cumva nu e echilibrata lupta...ghilde de pe A,B,C,chiar D sunt avantajate fata de ghildele de pe E,avand un tezaur mult mai bogat.
 

Alessia3

Member
Trebuie sa fie exact ca la expeditia ghildei, altfel devine anost sa ne duelam doar cu aceleasi 5 ghilde saptamana de saptamana.
 

DeletedUser12484

Guest
Mie mi se pare interesanta ideea... Ar merita contemplata si analizata. Nu imi dau seama acuma ce dezavantaje ar aduce dar asa ca idee imi place.
 

*Daemon78*

Well-Known Member
Din câte știu (din surse neoficiale) se pregătește în viitorul nu foarte apropiat un fel de confruntare între ghilde la nivel mondial. Ce formă va avea nu știu, dar informația e din sursă sigură
 

DeletedUser10378

Guest
Din câte știu (din surse neoficiale) se pregătește în viitorul nu foarte apropiat un fel de confruntare între ghilde la nivel mondial. Ce formă va avea nu știu, dar informația e din sursă sigură
La nivel mondial? Verifică-ți sursa man, pentru că eu unul am inceput să obosesc să mă bat numai cu Nebunii pe A, pentru că am fost cu ei de când a inceput GBg. Să vedem o competiție world mi se pare imposibil acum, având in vedere faptul că GBg nu poate trece interservere, deși tot cu Nebunii am pica chiar si atunci, pentru că avem coeficient maxim
Deci, GBg, trebuie regândit, să nu mai fie MMR principalul criteriu de „împerechere”.
 

*Daemon78*

Well-Known Member
Păi n-am zis acum, Mike. :)
@vdumitrescu20 - nu pot să-ți răspund la întrebare. :)
Nu știu cum au de gând să implementeze asta, oricum va mai dura. Cel care mi-a spus are o rudă apropiată care lucrează pentru Inno. :D
 

DeletedUser12551

Guest
Daca INNO vrea, este posibil.
Se poate crea o lume de joc internationala de mare viteza, ora de reset poate sa fie ora Germanie.

INNO are deja experienta pentru astfel de lumi de joc - confruntarea intre ghilde la nivel mondial - si pot sa va spun ca a pus in practica deja acest tip de "interconectare"

Sigura problema este daca vrea sa aplice si aici deoarece pe GREPOLIS (alt joc al INNO) acest sistem a fost deja aplicat de mult timp
 

DeletedUser10378

Guest
Dacă ar fi un server(sau competiție) de tip „speed”, atunci da, ar fi posibil. Dar nu prea văd cum, mai ales acum...
Așteptăm și vedem:)
 

DeletedUser12551

Guest
atat timp cat pe Grepolis au existat mai multe astfel de servere de mare viteza inseamna ca Inno stie sa le fac, singura problema este daca vrea sa le faca si pe Foe sau va ramane doar pentru Grepolis
 

DeletedUser8328

Guest
Păi n-am zis acum, Mike. :)
@vdumitrescu20 - nu pot să-ți răspund la întrebare. :)
Nu știu cum au de gând să implementeze asta, oricum va mai dura. Cel care mi-a spus are o rudă apropiată care lucrează pentru Inno. :D
Și eu cunosc o marmotă care învelește ciocolata în staniol. E rudă cu nașul meu de cununie. Și marmota asta mi-a spus că nu se va implementa chestia aia "mondială", dar că vor începe să facă masaj la vaci, ca să dea direct ciocolată mov în loc de lapte
 
Sus