Evenimentul Natură sălbatică - Unde pot să fac această tranzacție ??

Butybax

Guest
Cteaz din FoE Wiki, pagina evenimentului :
”Bonusurile
Monedele pot fi cheltuite și pe bonusuri”
Am ajuns la concluzia personală că la folosirea unui tichet am nevoie de o rezervă de bonusuri. Pare mai util decât să cheltuiesc monedele pentru mutări suplimentare. Îndeplinesc misiuni ale evenimentului, strâng monedele evenimentului și nu găsesc unde să fac acest schimb înainte de a folosi un tichet. Mă poate lămuri cineva ?
 

Rigs

Well-Known Member
Dupa ce folosesti un tichet sa deschizi o tabla de joc o sa ai un ”+” sub acele bonusuri, dupa ce dai click o sa ti se deschida pagina unde poti cumpara bonusuri.
Dar nu merita, cel mai rentabil ar fii pachetul mare cu toate boosterele dar ca si idee ala te costa undeva la 70% din totalul monedelor pe care le poti face la eveniment.
Mai bine dai 60 de monede pe 10mutari atunci cand esti sigur ca ai o tabla buna ca sa aduni labute/cufere, ca sa faci rezervatia la maxim ai avea nevoie de aprox 3labute/tichet
 

Butybax

Guest
Dupa ce folosesti un tichet sa deschizi o tabla de joc o sa ai un ”+” sub acele bonusuri, dupa ce dai click o sa ti se deschida pagina unde poti cumpara bonusuri.
Dar nu merita, cel mai rentabil ar fii pachetul mare cu toate boosterele dar ca si idee ala te costa undeva la 70% din totalul monedelor pe care le poti face la eveniment.
Mai bine dai 60 de monede pe 10mutari atunci cand esti sigur ca ai o tabla buna ca sa aduni labute/cufere, ca sa faci rezervatia la maxim ai avea nevoie de aprox 3labute/tichet
Deci numai folosind un tichet ajung să pot cumpăra bonusuri. O să caut un videoclip să văd câte monede îmi trebuie pentru pachetul mare.
 
Sus