Event paste

  • Autor subiect DeletedUser7963
  • Data de început

DeletedUser216

Guest
Eventul s-a terminat, acum poti doar sa folosesti ouale acumulate pentru a cumpara ceva din magazin.
 

DeletedUser7929

Guest
Ce se intampla cu cele 6 operatiuni de ascundere primite la targul de paste azi in schimbul oualelor? Eu nu le pot folosi deci am pierdut degeaba niste oua?

Eventul s-a terminat, acum poti doar sa folosesti ouale acumulate pentru a cumpara ceva din magazin.

Un4Given te rog un raspuns la ce am intrebat ... nu pe langa.
Ca sa intelegi .... am schimbat astazi oua la Targul de paste si am primit in schimb 6 operatiuni de ascundere. Deci ce fac cu ele (pentru ca stiu ca nu se mai pot folosi ) ? Sau am pierdut ouale schimbate degeaba?
acum e mai clar ce vreau sa aflu?
 

DeletedUser2967

Guest
da, le-ai schimbat degeaba. nu mai poti face nimic cu acele operatiuni. cel mai mare ghinion l-ar avea unul care schimba 300 de oua pe cufarul de aur si sa primeasca cele 5x6 operatiuni.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, nu le-ati pierdut. Ele vor ramane in inventarul dvs pana la urmatorul event de Paste si atunci le veti putea folosi.
 

DeletedUser8328

Guest
Ce se intampla cu cele 6 operatiuni de ascundere primite la targul de paste azi in schimbul oualelor? Eu nu le pot folosi deci am pierdut degeaba niste oua?

n-ai „pierdut degeaba” nimic. ouăle astea și tot ce rezultă din vânzarea lor sunt un BONUS datorat unui eveniment special. evenimentul ăsta special așa cum a început se și termină. există o limită de timp, anunțată dealtfel dinainte. dacă câștigi la loto un milion de EURO și într-o săptămână-i cheltui, nu înseamnă că „ai pierdut” banii... tot așa, dacă ai în joc 100000 de prieteni sau vecini și ți-au ascuns toți ouă în oraș, dar n-ai avut timp să le schimbi, nu înseamnă că ai pierdut ouăle. trebuia să nu-ți cumperi operațiuni de ascundere, dacă știai că nu mai ai timp să le folosești.

și ca să închei într-o notă „amuzantă”, ține minte deviza jocului (și de altfel a oricărui joc de genul ăsta): „Bagă bani...bagă bani!” :)
 

DeletedUser7929

Guest
[...] trebuia să nu-ți cumperi operațiuni de ascundere, dacă știai că nu mai ai timp să le folosești.[...]
nu le-am cumparat ... am deschis un cufar si le-am primit dupa ce s-a terminat sesiunea de ascundere oua. mai aveam ceva oua si le-am schimbat la targ.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8328

Guest
scuză-mă dacă mi-am permis să glumesc. nici eu nu știu ce să fac cu operațiunile de ascundere...pe mine chiar mă enervează că văd tot timpul acolo sus căsuțele alea verzi, tot timpul am impresia că trebuie să mă apuc să plasez ouă :D

...dar dacă nu pot să fac nimic cu ele, nu fac nimic și gata.

am observat înainte de Paște pe forum că mulți întrebau „disperați” când începe evenimentul, ba mai mult cred că cineva chiar a întrebat la ce oră. acum cred că știu și de ce erau atât de „disperați :p probabil aveau operațiuni rămase de anul trecut, iar dacă acolo rubrica aia e plină (adică 6 operațiuni) nu se mai generează altele. doar dacă sunt pătrățele goale se generează o operațiune pe oră
 

DeletedUser7929

Guest
nu-i nimc ... le pastram pt anul viitor . pana atunci asteptam urmatorul eveniment :))
 
Sus