Expansiuni pentru cladiri legendare Alcatraz

  • Autor subiect DeletedUser6079
  • Data de început

DeletedUser6079

Guest
Acum stim cu toti ca ne vom construi noua cladire legendara pe nume ALCATRAZ ce va va ocupa un spatiu considerabil in orasul nostru 10x7 o dimensiune nemaiintalnita la cladirile legendare si eu propun ca aceasta cladire Alcatraz sa isi aiba locul in,,lac''nu in mijlocul orasului adica ganditiva si voi nu ar da un aer diferit pana acum adica totusi in realitate Alcatrazul este in largul marii si cu aceste expansiuni am face reala chestia de care zic eu iar problema cu drumul se face cu o mica animatie sub forma unei barci cu motor astefel spatiul din oras ramane pentru cei ce vor un oras si cu cladiri legendare si cu multe trupe fiecare castiga
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Acest lucru nu este posibil, cei de la Foe nu ar face așa ceva, mai ales că s-au chinuit abia ca să îl creeze, și în plus ar fi prea greu! Haide să nu sărim calul cu idei de genul, totuşi ar fi calumea ne-ar elibera mai mult spațiu, dar ea așa a fost creată să fie pusă pe grila de expansiuni!
Eceastă idee a fost deja discutată pe forumul Beta!
 

DeletedUser3962

Guest
Pro! Excelenta ideea, cu singura mentiune ca as prefera o barca cu vasle in locul celei cu motor!
 

DeletedUser6213

Guest
daca l-ai pune pe apa atunci de ce nu pui si case pe apa
a fost construit si a fost facut asa mare ca sa te chinui sa faci expansiuni nu ca sa il pui pe apa
 

DeletedUser6079

Guest
voi nu intelegeti ca ar reduce semnificativ spatiul ocupat de el in oras
 

DeletedUser5468

Guest
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
am aflat 2800 fericire parca si 4 unitati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
am aflat 2800 fericire parca si 4 unitati
Abia atât la level 4, nu la level 1!
Da, dar încă se lucrează, încă se mai fac editări, eu sunt la curent cu serverul beta și cei care au alcatrazul, și mă uit acolo, momentan tot ca ieri a rămas, același bonus, dar sper să se schimbe în mai bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Am cateva nautati se pare ca la nivelul 5 da 3100 fericire si 5 unitati

Deja eu știam, dar eu aștept editări, poate la level 5 nu v-a mai da atît!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2967

Guest
la nivelul 1 da 2700 fericire si 4 unitati si la nivel 10 da 8600 fericire si 8 unitati . cam naspa :(
 

DeletedUser5468

Guest
Da ai găsit pe site-ul ăsta de mai jos, deci avem informațiile reale!
Cred că il pun, dar la cît ocupă!
Degaba ne cainăm, dar tot e suficient de util, totuşi dă multă fericire, şi unităţi, un bonus nemaivăzut!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5853

Guest
dragi jucatori,aceasta legendara dupa pararerea mea este cea mai buna,deci nu se pune problema de spatiu,ex:4 uniatati militare inmultite cu 30 de zile=120 unitati militare libere / nivel 1,adica demolam majoritatea cladirilor miltare+ca ofera si fericire...cred ca toti jucatorii mari au toate expansiunile(mai putin cele cu diamante),asa ca nu este o problema de spatiu
bafta la planuri si nivele!
 

DeletedUser5822

Guest
Dupa parerea mea ..este buna CL ! Avantaje si dezavantaje veti gasi la toate CL. Cautati partea buna si daca o gasiti si va convine .....alta nu e :D
 
Sus