Felicitari

BraveWww

Well-Known Member
Acum ceva timp am intrat in acest joc din curiozitate si dorind relaxare,ca doar este un joc.Ma saturasem de "grija" permanenta a celor de la GGS pentru jupuirea de bani a participantilor.Aici am gasit o grafica spectaculoasa,atmosfera placuta si am fost incantat de cele doua eventuri la care am participat.Se vede grija developerilor ca utilizatorii sa se simta bine si sa gaseasca lucruri noi atractive si distractive.
M-am hotarat sa imi trec in scris gandurile si sentimentele dupa ce am citit ce ne asteapta in "luna cadourilor":)

Dar cum perfectiunea nu exista si aici doresc sa semnalez unele lucruri care nu merg bine sau nu le-am inteles eu:
1.Dupa orice finisare,motivare,acceptare de prietenie etc. trebuie dat refresh ca sa-si faca efectul.
2.Refreshul duce la disparitia discutiilor pe chat pana in momentul respectiv.
3.Dupa construirea unei cladiri legendare continui sa primesti fragmente de plan care sunt inutile si nu mai pot fi folosite.

Dar punand in balanta plusurile si minusurile inerente am ajuns la rezultatul titlului acestui mesaj.:)

Deci,cu riscul de a ma repeta,felicit inca o data tot colectivul care contribuie la relaxarea noastra.

Cu stima BraveWww
 

DeletedUser3962

Guest
Dupa mai mult timp petrecut si multe, foarte multe rateuri ale acestui joc si ale "developerilor" sai, iti vei mai schimba opinia preaminunata. Pana atunci, mult succes! Oricum, e in regula ca ai gadilat orgoliile unora de pe aici :)
 
Ultima editare de un moderator:

BraveWww

Well-Known Member
Dupa mai mult timp petrecut si multe, foarte multe rateuri ale acestui joc si "developerilor" sai, iti vei mai schimba opinia preaminunata. Pana atunci, mult succes! Oricum, e in regula ca ai gadilat orgoliile unora de pe aici :)

Joaca EMPIRE si ai sa-mi dai dreptate.
Cat despre gadilat,nu mi se pare ceva extraordinar sa spui ce gandesti.
 

DeletedUser

Guest
Față de alte jocuri, care permit distrugerea clădirilor integrala sau partiala sau pierderea unui oras construit in luni de zile, aici poti pierde doar resurse, iar protectia de atac de 24 de ore si atacurile posibile doar de la vecini fata de zeci de atacuri zilnice de pe alte jocuri fac acest joc mult mai relaxant.
 

DeletedUser3827

Guest
Nu cred că e indicat să faceţi reclamă la alte jocuri pe aici!
 

BraveWww

Well-Known Member
Nu cred că e indicat să faceţi reclamă la alte jocuri pe aici!

RECLÁMĂ, reclame, s. f. 1. Activitate (comercială) prin care se urmărește, pe calea publicității (prin tipărituri, radio, televiziune, cinematograf etc.), suscitarea, câștigarea interesului public asupra anumitor mărfuri, a unor cărți, a unui spectacol, a folosirii unor servicii etc. ♦ Răspândire de informații elogioase (despre cineva sau ceva), cu scopul de a-i crea renume sau popularitate. 2. Articol (dintr-o publicație), afiș, placardă, panou, prospect etc. prin care se face reclamă (1). – Din fr. réclame, germ. Reklame.

Faptul ca m-am aratat nemultumit de alt joc se poate numi cel mult "reclama negativa":)
 
Sus