Frosty

  • Autor subiect cristian36cristian36
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Obiectiv: vinde 5 cladiri specifice epocii tale sau 5 cladiri specifice epocii anterioare.
Va rog sa ma ajutati.
 

DeletedUser5468

Guest
Îți cere să ștergi 5 clădiri din era ta sau 5 din epoca anterioară, de preferat este să ștergi 5 decorațiuni din era ta sau din epoca anterioară.
Dacă nu ai decorațiuni în oraș, construiește 5 identice și apoi ștergele.
 

DeletedUser5148

Guest
Eu nu ma descurc cu constructia de cladiri in a 25 zi de iarna
Am construit aiurea 10 case si locuinte si doar 3 sunt bune
Stie cineva ce anume trebuie construit?
Multumesc
 

DeletedUser5108

Guest
Construieste(nu conteaza era)o casa,o cladire de produs bunuri,o cladire de productie,o cladire culturala,o decoratiune,o cladire militara si un drum.
Poti face asa,o coliba,o cladire vanator,o cladire de bunuri(vita de vie,marmura sau fabrica de cherestea)o scoala,un menhir,o cazarma luptatori cu sulita si o poteca.Si gata misiunea.
 

BraveWww

Well-Known Member
Interesanta logica:unsure:
Numai azi poti cumpara la event cu 2000 diamante 1 cladire de 600 diamante :laugh:
 

DeletedUser6484

Guest
buna ziua, am o intrebare - cat mai tine eventul??
 

DeletedUser

Guest
E afisat aiurea, oficial s-a anuntat pana pe 4 ianuarie, inclusiv la misiunile terminate scrie ca eventul se incheie pe 4 ianuarie, la ora 23.59, insa cand dai click pe semnul intrebarii din coltul din dreapta sus de la cadouri scrie ca mai sunt cateva ore. Oricum ar fi, cheltuiti stelutele, iar programatorii sa fie mai atenti pe viiitor sa afiseze corect informatiile.eror11.jpgeror12.jpg
 

Janostar

Member
Referire la căstigurile la Evenimentul de Iarnă, am căstigat în ultima zi un cadou de Tanc de luptă dar spre dezamăgirea mea la rublica cu soldaţii nu mai apare, care ste cauza sau e altceva la mijloc. Mulţumesc :)Facebook.jpg
 
Ultima editare:

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
va rog sa faceti un tichet la suport (click dreapta oriunde pe joc).

O zi buna si spor la joc !
 
Sus