Fuziune intre ghilde

  • Autor subiect DeletedUser1397
  • Data de început

DeletedUser1397

Guest
Salut am o ghilda de 45 de membri doresc sa fac o fuziune cu o ghilda activa.
Cine este interesat lasati mesaj aici.
 

DeletedUser1319

Guest
Astept sa ma contactezi in joc pe numele Samuel ,pentru a purta o discutie pentru o eventuala fuziune. O zi buna.
 

DeletedUser

Guest
ceaoo ghilda S.v.R' ChampionS este o ghilda activa poti sa te interesezi, ea este pe locul 14 in lume are 60 de persoane active, am putea scoate cativa care nu sunt activi non stop si facem fuziunea in caz ca doresti.:)
 

DeletedUser1397

Guest
Din pacate am scos toti jucatori care nu au posibilitatea sa intre macar o data pe zi din ghilda mea.
Doresc sa fac fuziune dar vreau o ghilda de jucatori activi care sa fuzioneze cu noi.
 

DeletedUser

Guest
Din pacate am scos toti jucatori care nu au posibilitatea sa intre macar o data pe zi din ghilda mea.
Doresc sa fac fuziune dar vreau o ghilda de jucatori activi care sa fuzioneze cu noi.
Noi suntem cam 80 de jucatori dar avem deja o lista cu cei inactivi la care am putea renunta. Cautam persoane care sa ofere zilnic fericire/motivare, sa faca schimb de produse cat mai des si sa fie cat mai active in general.
Daca vrei putem comunica.
Eu sunt liderul ghildei Phoenix si am tot nick-ul EVOLUTION in joc. Ma poti contacta pe mine sau sa vorbesti cu 1 din cei 2 intemeietori: grigus, fatzau in caz ca eu nu o sa-ti raspund.
In rest... distractie placuta! :)
 

DeletedUser1397

Guest
Salut, din pacate am facut fuziune cu ghilda Brotherhood o ghilda cu adevarat activa si jucatori de nota 10,in cazul in care o ghilda cu jucatori activi doreste sa faca fuziune cu ghilda Brotherhood il rog sa il contacteze pe OxxqpxxO sau sa lase un mesaj aici, toate cele bune si sa aveti un joc placut.
 

DeletedUser1222

Guest
Ghilda P.C.R ar dori o fuziune ,suntem pe locul 34 si avem 58 de membri din care triem zilele astea .Pentru discutii trimiteti msg lui screapheap
 
Sus