Galeria (Panoplia) Campionilor

  • Autor subiect DeletedUser8330
  • Data de început

DeletedUser8330

Guest
Buna seara,am o intrebare.Panoplia daca nu este motivat-a poate fii jefuita ? Unii spun ca da altii spun ca nu si as vrea si eu un rsp sigur ,multumesc anticipat
 

DeletedUser5468

Guest
De obicei, orice clădire dacă este motivată nu e jefuită, dacă nu e motivată sau nu se poate motiva v-a fi jefuită! Așa e și cu Galeria(Panoplia) Campionilor!
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, DA, o Panoplie a Campionilor daca nu este motivata, poate sa fie jefuita la finalizarea productiei.

O zi placuta.
 

DeletedUser

Guest
ma lamureste si pe mine cineva va rog, ce avantaj aduce aceasta galerie posesorului? ca oricum nu se simte nimic..vreo imbunatatire a armatei..a cladirilor ..a nimic..ce sunt acele coroane recoltate..si ce face cu ele cel care le jefuieste? unde si le pune? scuzati..
 

DeletedUser6079

Guest
frate nu pricepi ce se spune ofera putere pentru ghilda depinde cand si in ce epoca sau era o castigi :))))
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Asa cum a spus antevorbitorul meu, Galeria campionilor ofera putere care creste nivelul ghildei.
Posesorul galeriei campionilor are avantaje indirecte de pe urma ei, in sensul ca pe masura ce creste nivelul ghildei beneficiati de acele bonusuri cum ar fi: puncte forge la primarie, vindecarea/recrutarea mai rapida a unitatilor militare, constructia cladirilor cu resurse mai putine, cresterea prestigiului ghildei in clasamentul global al ghildelor. Practic, de aceste avantaje beneficiaza toti membrii ghildei in care va aflati.
Aici puteti citi mai multe detalii cu privire la Nivelul ghildei.
Puteti vedea fereastra cu Nivelul ghildei astfel: in pagina de joc aveti in stanga jos niste tab-uri; apasati pe Global - Ghilda ta - Nivel.
Spor la joc :)
 

DeletedUser8538

Guest
mie imi da 45 coroane nemotivata si 90 motivata
app. am jefuit una de la un vecin deci se poate
 
Sus