GBG- jurnal de evenimente

DeletedUser10378

Guest
Este indicat acest istoric deoarece atunci când nu se dorește luarea imediată a unui sector, vrei să știi cine joacă contra ghildei, pentru a fi atenționat.
GBg este mult mai stragegic decât GvG, iar asta este vizibil pentru orice jucător care a jucat ambele opțiuni.
 

Alessia3

Member
Este o urgenta nevoie de aceasta optiune, sa vedem cine din ghilda cucereste sectorul, chiar daca acesta nu trebuia luat in acel moment.
 

DeletedUser7314

Guest
Nu credeti ca ar fi mai simplu sa comunicati in ghilda si sa aflati cine? Eu cred ca sunt probleme mult mai importante decat faptul un coleg al ghildei voastre nu comunica cu ceilalti. Nu trebuie consumate resursele dezvoltatorilor cu probleme de acest gen. Asta e parerea mea!
 

DeletedUser10376

Guest
Pison inseamna ca nu ai habar ce se petrece pe GBG.nu va mai dati frate cu parerea daca stiti ce se intampla in acest joc.Un istoric complet si o obtiune de a da drept de asediu e f important de implementat.
 

DeletedUser7314

Guest
Eu am habar, pentru ca sunt pe aici cam din 2013, dar tu gresesti cand crezi ca esti atoatestiutor
 

DeletedUser10376

Guest
Incercam sa.ti explic ca e necesar acest istoric.Degeaba esti din 2013,daca nu joci si n.ai habar de joc.Daca ai juca,nu ar avea cum sa nu ti se para un lucru esential acest istoric
 

Proud129

Well-Known Member
Nu credeti ca ar fi mai simplu sa comunicati in ghilda si sa aflati cine? Eu cred ca sunt probleme mult mai importante decat faptul un coleg al ghildei voastre nu comunica cu ceilalti. Nu trebuie consumate resursele dezvoltatorilor cu probleme de acest gen. Asta e parerea mea!
Cred ca un istoric mai complex necesita un minim de resurse pentru a fi implementat pentru dezvoltatori. Cat despre comunicat, sa te vad eu cum poti tine evidenta a 70 de persoane.
 

DeletedUser7314

Guest
Pai tocmai de aceea sunt singur in ghilda, si pentru chestia cu jucatul, iar ai dat in bara. Sunt pe locul 78 in lumea A asa ca daca nu jucam nu aveam 167 milioane de puncte! Tu cum te descurci care ai habar de tot si toate?
 

DeletedUser10376

Guest
Lolll...pai tocmai d'aia vorbesti in necunostinta de cauza.Incearca sa administrezi o ghilda de 50-70membrii si vorbim atunci.eu sunt slab,nu ma compar cu tine ...si aici inchei discutia.o seara buna !
 

Alessia3

Member
@pison Pai de aceea si joci singur, ca nu vrei sa iti bati capul cu inca 75-80 de useri, dar sa stii ca nu toti dorim sa fim singuri in ghilde ca tine, dar nici nu se poate tine evidenta a 80 de useri si mai sunt si nesimtiti printre noi care nu recunosc nici morti ca ei au dat ultima lupta sau ultimile doua-trei lupte si au luat sectorul cand nu trebuia, toti scriam stop si hop sectorul a fost cucerit. Si trebuie sa aflam cine a facut acest lucru, indiferent de cate "resurse" folosesc developer-ii :) Btw, trebuie scris doar un simplu cod in html :))
 

DeletedUser7314

Guest
Daca voi credeti ca e atat de important si nu va puteti face curatenie altfel , atunci fie ca voi> Cand 2 iti spun ca esti beat te duci si te culci!
 

Alessia3

Member
Dar nu inteleg care este problema ta @pison si dece nu vrei sa avem la dispozitie cat mai multe optiuni noi care sa ne faca viata mai usoara in joc. Am inteles ca esti singur in ghilda si ca efectiv tu nu ai nevoie de aceasta optiune ca esti doar tu cu tine acolo, dar cand pe langa tine mai sunt 80 de necunoscuti din toata tara si de peste hotare, crede-ma ca este mare nevoie de aceasta noua optiune sa fie implementata cat mai repede.
 

Dumi.

Well-Known Member
Pai tocmai de aceea sunt singur in ghilda, si pentru chestia cu jucatul, iar ai dat in bara. Sunt pe locul 78 in lumea A asa ca daca nu jucam nu aveam 167 milioane de puncte! Tu cum te descurci care ai habar de tot si toate?
hai pison, nu te mai bate atat cu caramida in piept...lauda de sine ... stii cum e
pe forumul asta esti un scandalagiu
mai domol cu caramida aia....ca faci buba :)
 

DeletedUser7314

Guest
Pai asta am spus ca ma duc si ma culc, dar unii nu stiu sa citeasca, sau nu vor sa inteleaga
 

DeletedUser12625

Guest
Pai tocmai de aceea sunt singur in ghilda, si pentru chestia cu jucatul, iar ai dat in bara. Sunt pe locul 78 in lumea A asa ca daca nu jucam nu aveam 167 milioane de puncte! Tu cum te descurci care ai habar de tot si toate?
 
Sus