Ghilda Extratereştrii

  • Autor subiect DeletedUser3827
  • Data de început

DeletedUser3827

Guest
Am ajuns pe această mică planetă pe care o numiţi Terra cu milioane de ani în urmă. De atunci conducem şi stăpânim din umbră toate triburile şi toate ţările care au apărut şi dispărut în lumina Soarelui. O parte din noi sunt Reptilieni, înfiltraţi în toate casele regale şi toate frăţiile secrete ale planetei voastre. Alţii suntem Gray, care ne-am ocupat de progresul omenirii, noi v-am învăţat să faceţi casele cu acoperiş de şendrilă şi navele voastre spaţiale încă primitive. O parte din voi, oamenii, vor avea şansa să ni se alăture în viitorul apropiat în ultima noastră misiune, atingerea nemuririi şi părăsirea acestui multivers în căutarea fântânii Absolutului.

Join us...

Aceasta este liga extratereştrilor care au decis să ducă FoE în lumea viitorului!!


Recrutări: Terraflorin
 

DeletedUser2680

Guest
Am ajuns pe această mică planetă pe care o numiţi Terra cu milioane de ani în urmă. De atunci conducem şi stăpânim din umbră toate triburile şi toate ţările care au apărut şi dispărut în lumina Soarelui. O parte din noi sunt Reptilieni, înfiltraţi în toate casele regale şi toate frăţiile secrete ale planetei voastre. Alţii suntem Gray, care ne-am ocupat de progresul omenirii, noi v-am învăţat să faceţi casele cu acoperiş de şendrilă şi navele voastre spaţiale încă primitive. O parte din voi, oamenii, vor avea şansa să ni se alăture în viitorul apropiat în ultima noastră misiune, atingerea nemuririi şi părăsirea acestui multivers în căutarea fântânii Absolutului.

Join us...

Aceasta este liga extratereştrilor care au decis să ducă FoE în lumea viitorului!!


Recrutări: Terraflorin

E una dintre prezentările de guildă/ breaslă - zi-i cum vrei - dintre cele mai interesante. Am convingerea că în alte medii ai fi un RP-er strălucit. Cred că ți s-ar potrivi altele mult mai bine decât FoE :D
 

DeletedUser4482

Guest
Omu` are dreptul de a visa si dreptul la speranta dar asta depaseste orice limita ...:laugh:
 

DeletedUser4228

Guest
Întradevăr, interesantă prezentare. Din întâmplare sunt un adept al scrierii şi al literaturii SF deci cu atât mai mult apreciez prezentarea ta. Îmi poţi furniza mai multe informaţii despre alianţă ? Mulţumesc.
 

DeletedUser

Guest
OFF TOPIC..sa fiu sincer..eu singurii extraterestri pe care ii stiu, nu joaca FOE..ci joaca la Barcelona..
 
Sus