[Ghilda]Forge Of Empires :: Tag FoE

  • Autor subiect DeletedUser30
  • Data de început

DeletedUser1388

Guest
1.Nume în joc:Abobidii
2.Epoca: de fier
3.Servere jucate: ro
4.Medalii Câştigate: 30
5.Produsele pe care le puteţi produce la o rată 5 la 4 ore:lemn de constructii, vin, fier si in curand bijuterii
6.Ce strategie foloseşti?
d) Am o strategie oarecum echilibrata dar pana acum m-am axat pe partea militara si pana ajung la arcasi o sa ma axez pe productie. Folosind doar unitati din epoca de piatra am reusit sa cuceresc toate provinciile pana la cele cu unitati din evul mediu timpuriu (imi controlez singur unitatile la toate bataliile pentru a da un randament mai bun)

In rest, ma joc doar de o saptamana si putin si sunt primul din regiunea mea. Am castigat ambele turniruri la care am avut ocazia sa particip si intentionez sa castig tot si de acum incolo
 

DeletedUser1497

Guest
1.Nume în joc - Stillerz
2.Epoca: La cateva ore de Evul Mediu Timpuriu
3.Servere jucate: ro
4.Medalii Câştigate: 18 + 20 in cateva zile
5.Produsele pe care le puteţi produce la o rată 5 la 4 ore : fier,abanos,piatra si vopsea
6.Ce strategie foloseşti? : d) : Desi balanta se inclina foarte putin catre bani,sunt foarte echilibrat in toate domeniile. Am reusit sa cuceresc pana acum tot,acum asteptand sa treaca la urmatoarea provincie.. Ultima provincie cucerita : Kaltenweiher ( nordul hartii)..
 

DeletedUser30

Guest
Conducerea ghildei Forge Of Empires a fost schimbata.
Noile conditii de aderare sunt:
-- minim 5000 puncte totale
-- o activitate pe joc de minim 1 ora pe zi

Cererile se fac in continuare in acesta tema sau puteti sa imi trimiteti mesaj privat pe joc.
 

DeletedUser2097

Guest
1.horeanu
2.Evul mediu timpuriu( trecut cu mult de jumate)
3.RO
4.38
5.Piatra, marmura, piatra de var, bijuterii, alabastru, aur
6.Alternez intre A si C dar stau bine si la capitolul cuceriri pe harta
1.jpg2.jpg3.jpg
Mentionez ca sunt foarte activ ... cu mult peste 7 ore online jucate zilnic , sunt al 3-lea pe regiunea mea ( primii doi au mai multe puncte doar datorita PVP-ului dar sunt cu mult in spate tehnologic).
 

DeletedUser

Guest
1.Nume în joc-geia
2.Epoca- de bronz
3.Servere jucate (scrieţi doar ţara ex.: ro daca e pentru prima data)-en si ro
4.Medalii Câştigate- none
5.Produsele pe care le puteţi produce la o rată 5 la 4 ore-aaa...dunno
6.Ce strategie foloseşti?-Strategia de Atac Aparare A Maestrului Strateg Geia
e)-Strategia de Atac Aparare A Maestrului Strateg Geia
 

DeletedUser2085

Guest
1.Nume în joc
2.Epoca
3.Servere jucate (scrieţi doar ţara ex.: ro daca e pentru prima data)
4.Medalii Câştigate
5.Produsele pe care le puteţi produce la o rată 5 la 4 ore
6.Ce strategie foloseşti?
a)Doar economie (doar producţie monezi, provizi şi produse)
b)Militar (Atacuri pe harta continent, adăugaţi şi un print-screen cu harta continent unde sunteţi cu cucerirea)
c)Ştiinţific(axare pe cercetări tehnologice)
d)Toate Variantele

1. Riddick23
2. Fierului
3. Ro
4. Momentan 15,ps jos de 2 saptamani juma
5. Fier, vopsea, lemne
6. Credca toate , varianta d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser115

Guest
Numele ghildei noastre a fost putin modificat, din Forge of Empires in ~Forge of Empires~ deoarece mai este o ghilda cu nume asemanator,si la cautare ghilda,ne duce catre acea ghilda,in loc sa ne duca la a noastra!

In continuare asteptam jucatori activi, avem cateva locuri disponibile ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gilda ~Forge of Empires~, si-a modificat putin conditiile de aderare, si anume, cerintele minime de acum sunt:

--Punctaj minim : 20.000 puncte totale,
--O activitate medie pe joc (3-4 ore pe zi),
--Eventualii membri sa verifice daca au ca vecini membri ce fac parte din gilda noastra (in special cei care au vecinatati cu un nr mic de jucatori).
--Seriozitate.

Cine doreste sa faca parte fin gilda noastra, sa anunte pe forum sau prin PM la KingLeorix.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va rog sa pastrati topicul pentru ceea ce este destinat, spamul la Off topic.
Multumesc.
 

DeletedUser115

Guest
~~Ghilda noastra a ridicat rangul la 30k de puncte.Suntem o ghilda activa si asteptam membri activi. Se dau motivari/finisari zilnic. Mai mult decat o ghilda, suntem o comunitate de prieteni,care joaca de placere, imbinam utilul cu placutul !
Pentru aderare la ghilda, trimiteti un PM catre MonELLA, KingLeorix sau lllynthia.~~

P.S. Ne rezervam dreptul de a selecta membrii.
 

DeletedUser115

Guest
Ghilda ~Forge of Empires~ este o ghilda activa si acceptam membri activi, dornici de o activitate intr-un mediu de joc placut. Se dau motivari/finisari zilnic. Mai mult decat o ghilda, suntem o comunitate de prieteni, care joaca de placere, imbinam utilul cu placutul. Avem si un chat in care ne adunam pentru o mai buna desfasurare a jocului, totul e sa ai un cont de skype. Deasemeni, fiecare membru al ghildei are drept de a trimite notificari catre intreaga ghilda.
-Pentru aderare in ghilda noastra trimiteti un PM catre pepsy, MonELLA, KingLeorix sau lllynthia.
-Punctaj minim acceptat >> 35.000 de puncte.

P.S. Ne rezervam dreptul de a selecta viitorii membrii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser115

Guest
Ghilda noatra a ridicat punctajul minim de aderare, de la 35.000 la 50.000 puncte.
 
Sus