Ghilda noul inceput

DeletedUser

Guest
Salut,am creiat o noua ghilda si avem nevoie de membri activi care doresc sa se ajute intre ei.
Noi urmarim ca toti membri acestei ghilde sa fie activi,sa se implice in activitatea ghildei,sa isi ajute colegi atunci cand au nevoie de ajutor.
Fiecare membru din ghilda va fi obligat de catre regulamentul nostru intern sa intre pe joc si pe forumul ghildei de 1-2 pe zi ,sa motiveze/finiseze fiecare coleg,sa participe la schimburile comerciale.
Toate aceste reguli sunt in favoare membrilor acestei ghilde si nu in defavoarea lor.
Avem nevoie si de lideri poate tu esti acela aplica pentru acest post.
Daca crezi ca si tu iti doresti acest lucru astept un repley cu o cerere de invitatie,spor la joc.

Ghilda are momentan 10 membri toti sunt activi zilnic va mai avea cat de curand si alti membri valorosi deci aplicati aici pe forum sau in joc ma gasiti tot cu numele ovidelu33 si ghilda o veti gasi sub numele de Noul Inceput nu mai stati pe ganduri.
NU conteaza punctajul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vrei sa fuzionam??? childa ta cu a mea Black Cod Alience?
 

DeletedUser410

Guest
si voi cu noi? The Golden League ?

btw,la profilul ghildei tale scrie altceva...nu uh esti fondatorul:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am vorbit cu fondatorul puteti fuziona cu noi,veti primi aceleasi drepturi ghilda e fondata de 5 zile si deja suntem pe locul 36 si in ghilda se afla numai jucatori activi care se finiseaza/motiveaza,fac comert la greu deci momentan este foarte bine mai asteptam membri activi.
 
Sus