Ghilda Phoenix - cautam colegi noi

DeletedUser

Guest
Suntem o ghilda activa, unita si puternica.
Cautam colegi de ghilda noi care sa fie cat mai activi posibil. Punctajul nu conteaza dar conteaza sa evoluati cat mai mult in fiecare saptamana, sa oferiti motivari si finisari zilnic (daca e posibil), sa va ajutati colegi de ghilda si sa comunicati (cel putin cu conducerea, in special daca aveti nelamuriri).
In acest moment ne aflam pe locul 5 dar nu locul conteaza ci activitatea jucatorilor, care o sa conteze enorm cand or sa apara razboaiele intre ghilde si faza cu schitele pentru cladiri gen Notre Dam.
Care doreste sa faca parte din ghilda sa isi tasteze numele care-l are in joc (si punctajul) sau sa imi dea mesaj pentru invitatie.
Distractie placuta tuturor! :)

Nick-ul meu este acelasi ca si pe forum (adica EVOLUTION), sunt locul 3 in ghilda si sunt liderul ghildei Phoenix.
 

DeletedUser

Guest
Scuze pentru deranj, imi retrag cererea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O sa vedem daca gasim niste locuri libere si o sa va adaugam... problema e ca locuri nu prea mai sunt in ghilda si cautam jucatori mai mari (care sa depaseasca 10000 puncte lejer). O sa fiti contactati in zilele acestea in caz ca o sa gasim loc si pentru jucatori de nivelul vostru.
 

DeletedUser

Guest
servus

Suntem o ghilda activa, unita si puternica.
Cautam colegi de ghilda noi care sa fie cat mai activi posibil. Punctajul nu conteaza dar conteaza sa evoluati cat mai mult in fiecare saptamana, sa oferiti motivari si finisari zilnic (daca e posibil), sa va ajutati colegi de ghilda si sa comunicati (cel putin cu conducerea, in special daca aveti nelamuriri).
.....
&
O sa vedem daca gasim niste locuri libere si o sa va adaugam... problema e ca locuri nu prea mai sunt in ghilda si cautam jucatori mai mari (care sa depaseasca 10000 puncte lejer). O sa fiti contactati in zilele acestea in caz ca o sa gasim loc si pentru jucatori de nivelul vostru.

una scrie in descriere si alta se vrea... pacat de jucatorii care au postat citind pe cele ce erau scrise in primul mesaj...
poate ca vor gasi ceva pe nivelul lor si ca seriozitate

succes
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
Hai sa va explic care e faza: punctajul nu conteaza dar locurile libere au ajuns la maxim ca au fost cereri multe si au fost ocupate locurile. Facem la fiecare sfarsit de saptamana un tabel cu activitatea fiecarui membru si in functie de asta decidem cate locuri libere apar (daca apar). Am avut 5 locuri libere si am primit multe cereri inaintea celor de aici si mai era un loc liber deoarece la o colega de punctaj mare de ghilda apare doar primaria (si nu e eroare de joc deoarece a fost verificat de mai multe ori). Pentru ea incercam sa gasim pe cineva mai mare in punctaj ca sa nu scadem in clasament prea mult.
Azi am vorbit cu intemeietorul ghildei care se ocupa de activitatea jucatorilor si am fost informat de un jucator care e inactiv asa ca am mai gasit loc liber si i-am trimis mesaj lui Stefanidis. Acum astept raspunsul lui pe joc ca sa stiu daca ii trimit invitatie sau gasesc alt jucator. Noua lista cu inactivi se face luni (deci probabil atunci gasim noi locuri libere).
Marbur primise aseara invitatie dar nu a fost on asa ca am oferit inv. la alt jucator si azi de dim. trebuia sa intreb intemeietorul ce jucator sa elimin sa aibe loc si el si stefanidis. Aparent el nu mai vrea invitatie asa ca ii ofer doar lui Stefanidis.
ASTA CA SA INTELEAGA SI CEI CARE SE BAGA IN SEAMA DEGEABA SI NU AU ABSOLUT NICIO LEGATURA CU SUBIECTUL!
Deci cel tarziu luni o sa afisez cate locuri libere mai sunt!
Mai am o invitatie si pentru Marbur in caz ca se razgandeste (poate sa ma ccontacteze in joc).
Distractie placuta tuturor! :) Luni va anunt daca mai exista locuri libere.
Pentru cei cu punctaj peste 15 000: a mai ramas un loc liber din cauza ca nu se stie ce a mai patit un jucator de punctaj mare din ghilda (ori a intrat cineva pe contul ei si i-a sters totul, ori a sters ea totul si a renuntat la joc).
-Daca Stefanidis nu raspunde azi o sa-i ofer locul lui la alt jucator mic, de unde rezulta ca e posibil ca pana diseara sa avem 1 loc liber pentru jucatorii de orice punctaj.
-1 loc liber pentru punctaj de 15000+
Acum sper ca s-a inteles situatia!
 

DeletedUser

Guest
De ieri au mai fost 5 persoane care au cerut invitatie asa ca momentan nu mai avem locuri libere in ghilda (dar eliminam in fiecare saptamana jucatori care sunt inactivi fara un motiv bun). O sa afisez aici locurile libere in caz ca or sa existe prea curand locuri libere.
Momentan asteptam sa vedem cat de activi sunt jucatori cei noi + cat de activi au ramas colegi mai vechi. :)
Spor la joc tuturor! :)
 

DeletedUser

Guest
daca aveti un loc liber astept si eu o invitatie la vrajeala28
 

DeletedUser

Guest
eu m-am uitat acuma de nicu tau in ghilda si zau daca te vad!!!!
 
Sus