Iconita de afisare a cladirilor cu productie terminata

Vali

Well-Known Member
Buna seara.
Propun ca aceasta iconita (cutiuta de lemn) care apare in momentul in care ai posibilitatea de a folosi cele 5 diamante pentru a culege toate cladirile din oras sa mai aiba inca o "faza", si-anume sa apara dezactivata in momentul in care mai sunt cladiri de cules, dar nu mai poti culege pentru ca bara de puncte s-a umplut cu cel putin 100 de puncte. Faptul ca dispare in momentul in care se umple bara de puncte forge si nu devine dezactivata te duce in eroare... mai pot ramane cladiri nestranse, si-asa se vad cateodata destul de greu unele semne de productie deasupra unor cladiri... poti sa ramai cu cladiri neculese daca nu esti destul de atent.
Asa, daca ar deveni inactiva, ai sti ca mai ai de strans doar ca trebuie consumate ceva punctisoare :D

Numai bine!
 

DeletedUser

Guest
Faptul ca dispare in momentul in care se umple bara de puncte forge si nu devine dezactivata te duce in eroare... mai pot ramane cladiri nestranse, si-asa se vad cateodata destul de greu unele semne de productie deasupra unor cladiri... poti sa ramai cu cladiri neculese daca nu esti destul de atent.

Iconița nu dispare dacă ai necolectate producții care nu dau PF. Am pățit să dau Diamante pentru a culege Fierării, deoarece aveam peste 100 în bară și nu observasem. Iar Statuile de Onoare au rămas neculese :D.
 

DeletedUser

Guest
eu am alta propunere
lasati-ne sa culegem tot orasul odata, indiferent de numarul de puncte din bara
ce mama naibii?
astea-s mizeriute asa de idioata ca va fac de rusine [lipsa de ingeniozitate la gandirea jocului]
eeeee!!!!
Ăștia ar face orice să te țină cât mai mult timp lipit de joc, sau să te determine să-ți cheltui Diamantele. Există studii care demonstrează că orice joc de browser este construit pe acest principiu. Cu o simplă căutare pe gugăl afli o grămadă de mașinațiuni și tehnici manipulative folosite de către dezvoltatorii de jocuri. Nu postez link, ca să nu mă baneze don'șoara. Oricum îmi va șterge postarea, sau o va edita. :D:D :D
 
Sus