iconita scaun+ceas

Sonarvi

Well-Known Member
nu se diferentiaza suficient de mult de cea cu scaunul simplu, si daca nu stau sa ma uit atent la ele cand am sesiune de vizitat taverne (si nu stau sa ma uit atent la ele, ptr ca n-am timp) atunci sigur omit cativa prieteni cu taverna vizitabila. propun sa se faca de culoare diferita, ca sa iasa in evidenta
 

DeletedUser9711

Guest
pai daca nu aveti timp nici de trecut pe la taverna prietenilor atunci ce sa mai spun de GVG sau expeditia ghildei.
o culoare diferita ar fi o idee destul de buna deoarece nu toti joaca pe un monitor mai mare de 24'' si se deosebesc destul de greu acele iconite
 

DeletedUser9954

Guest
Eu am un monitor de 22' si la mine se diferentiaza destul de bine. Chiar ma ajuta destul de mult sa ma uit de mai multe ori pe zi daca mai e valabil sa vizitez la vreun prieten (a trecut timpul sau s-a facut loc la masa), mai ales tinand cont ca am vreo 90 prieteni activi toti.
 

Sonarvi

Well-Known Member
o diferentiere prin culoare ar injumatati timpul de verificare a listei de prieteni din pct meu de vedere. si daca faci 5-10 verificari pe zi, eu zic ca se cunoaste... si pentru implementare nu cred ca le-ar lua mai mult de 1 minut programatorilor :)
 
Sus