Intrebare concurs

  • Autor subiect DeletedUser4721
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4721

Guest
salut !
presupun , propria definitie nu o poti vota....
dar de vazut ????? -la statistici-
 

DeletedUser1279

Guest
Pe pagina concursului exista "Spoiler: (arata)".
Acolo gasiti toate definitiile care s-au calificat in concurs.
O seara frumoasa!
 

DeletedUser4801

Guest
Buna ziua ! ce se intampla pe pagina de voturi daca este postat anuntul : poll inchis ? si nici nu se mai poate vota !!! cum se procedeaza in acest caz?
 

DeletedUser2486

Guest
Bună ziua! Apare 'Acest poll este închis' deoarece votarea este închisă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4801

Guest
s-a incheiat ? parca astazi s-a lansat votarea si era din cate imi amintesc pana pe 26 mai ! gresesc cumva ?
 

DeletedUser

Guest
salut!
Eu sunt crasus in joc , am postat si eu o povestioara pe 22 05 13 chiar legata de joc de ce ati exclus-o (nu faceam parte din aranjamentele voastre?)
 

DeletedUser3874

Guest
Pana cand o sa ne recapatam iarsi entuziasmul acestui concurs pentru care toti am pus suflet in povesti... si pana cand o sa putem raspandi raza de lumina care ne palpaie in suflete... va rog sa fiti mai atenti cu cei din joc si sa pretuiti fiecare om care posteaza pe forum sau care participa la concursurile organizate de catre Admini... Sa ne reintalnim cu bine, oamenii dragi si frumosi, si respectati-va "regulile" pe care le-ati conceput ! Asteptam redeschiderea votului si... fie ca cea mai frumoasa poveste sa castige...
Cum am mai spus : "toti purtam masti"... hai sa le dam jos !
 

DeletedUser4801

Guest
Asta da poveste pentru concursul FOE :
2Na pe A am avut acu 1 h sau 2 de cand nu s-a putut vota, nu exagerez si nici nu mint , pe putin 50 de colegi,vecini, care nu m-au putut vota pt inchiderea asta brusca. Si din B aveam multi care ar fi votat si nu au putut....dar stai sa vezi ca la noapte dorm pe presul de la usa ca din cauza votarilor am trimis-o pe maica-mea sa ia fata de la gradi si le-au apucat furtuna pe drum :))) ma suna nevasta si ma intreaba ca de ce nu m-am dus eu ? si tacui malc :)))))))) ce sa-i zic ca stateam sa trimit msg la tot FOE pt vot ? :))))))) sa vezi papara ce mi-au diseara
*** NOTA : peripetii, intamplari, toate hazlii cu urmari tragi-comice :)))))))
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Îmi cer scuze pentru eroare. Deoarece am vrut să elimin spamul de la rubrica de votare, am închis tema şi, odată cu ea, şi sondajul. :)
Votarea este acum iarăşi deschisă, succes!
 

DeletedUser3874

Guest
Buna ziua ! ce se intampla pe pagina de voturi daca este postat anuntul : poll inchis ? si nici nu se mai poate vota !!! cum se procedeaza in acest caz?

Va invinge doar acela care are rabdarea sa astepte fara sa se lase ispitit de orgoliu de a actiona....
 

DeletedUser4801

Guest
Multumim anticipat Simona pentru ridicarea unei uriase calote de gheatza de pe inimile noastre dar prea a venit cu ,,barda'' Maxximus si ne-a bagat spaima in tulumbele criogenice :))
Bafta tuturor concurentilor
 

DeletedUser2486

Guest
După ce ai răspuns tu, am editat acolo şi am spus că votarea e închisă, deoarece am văzut că nu s-a încheiat perioada de vot. :)
 

DeletedUser

Guest
Simona , din nou a aparut aceasta problema cu voturile ! Este un bug sau ceva de genu ?
 

DeletedUser3874

Guest
Supararea este un semnal, unul de care merita sa tii cont... dar, desi avem dreptul sa ne aratam supararea nimeni nu ne da dreptul sa fim si rautaciosi... sper ca nu am intrecut masura prin mesajele mele...
 

DeletedUser1223

Guest
Ah, înțeleg rațiunea punctelor 1 și 4 din regulamentul de votare dar, nu este clar dacă este ok dacă votăm mai multe povestiri. Impresia mea este că nu se încalcă regulamentul?
Mersi.
 

DeletedUser

Guest
buna ziua !
conform regulamentului concursului "un an cu Foe",votul ar trebui sa se incheie in seara asta : "Perioada de votare: 23 -26 mai 2013 (se încheie la ora 23:59)."
aseara la sectiunea de votare eram anuntati ca poll-ul se inchide pe 25.05.la ora 23.10.
cum e pana la urma? se mai poate vota si azi,asa cum se specifica in anunt?
 

DeletedUser2486

Guest
buna ziua !
conform regulamentului concursului "un an cu Foe",votul ar trebui sa se incheie in seara asta : "Perioada de votare: 23 -26 mai 2013 (se încheie la ora 23:59)."
aseara la sectiunea de votare eram anuntati ca poll-ul se inchide pe 25.05.la ora 23.10.
cum e pana la urma? se mai poate vota si azi,asa cum se specifica in anunt?

Bună ziua! Mai puteţi vota până deseară la ora 23:59.
 

DeletedUser

Guest
ok,multumesc
retoric : daca n-as fi intrebat,ar fi anuntat cineva ca se mai poate vota si azi? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus