Legendară

Dragon X

Well-Known Member
De la virtual încoace ați scos numai mizerii de legendare și alea doar 1 pe eră , eu unul chiar nu văd evoluția la jocul asta de o fac dezvoltatorii ăștia , jucătorii care sunt in ultima era așteaptă 1 an să băgați o legendară care este bună pentru cei care trec din viitor in artic etc , la anul ce mai scoateți ? Medalii la ghildă in loc de bunuri ? Asta înseamnă ceva nou ? Scoateți ceva capabil ca și era se cheamă luna lui jupiter deci trebuie sa fie ceva spectaculos nu o mizerie . Nu știu câți sunt incantați cu adevărat din cei care sunt ultima eră ?
 

Ahdrian

Well-Known Member
Medaliile pentru ghildă sunt necesare la GvG, unde jocul la Toate epocile cere Medalii din tezaurul ghildei la deblocări.
 

Dumi.

Well-Known Member
Medaliile pentru ghildă sunt necesare la GvG, unde jocul la Toate epocile cere Medalii din tezaurul ghildei la deblocări.
iar vorbesti fara sa te gandesti
medaliile alea le dau jucatorii
pai daca tu ai fii de acord ca inno sa scoata o legendara care sa dea medalii la tezaurul ghildei, fa o socoteala cam cate levele ar trebui sa aiba sa dea 10 milioane de medalii?
adica cine ar face o legendara care in 5 ani nu va da nici macar o parte din cat poate da un jucator, intr-o zi ?
pe bune? ce dracu nu ganditi inainte sa expirati?
 

Ahdrian

Well-Known Member
Medaliile alea fie le donează jucătorii la Tezaurul Ghildei, fie ar intra automat în Tezaur de la clădirile care ar produce Medalii pentru Ghildă. Dar omul @Dragon X e așa nervos că amestecă supozițiile sale cu supărările sale, fiindcă eu nu știu să existe vreo legendară care să producă Medalii pentru Ghildă. Știe cineva? :D
 

Dumi.

Well-Known Member
ba dragon are dreptate
de 3 ere se scot numai legendare de tot rasul !!!
el spunea, nu ca ar 3 sa apara, ci ca asta ar mai lipsi :))
 

Ahdrian

Well-Known Member
Oricine poate să critice după dorințele și interesele sale. Dar jocul e programat de niște oameni care au alte directive de lucru, nu mofturile fiecărui jucător nemulțumit. Eu mă bucur să joc jocul așa cum este, fac sugestii când le consider utile, dar știu că jocul e o producție a unei firme care decide, nu ale unui partid care vrea voturi! :D
 

Dumi.

Well-Known Member
Oricine poate să critice după dorințele și interesele sale. Dar jocul e programat de niște oameni care au alte directive de lucru, nu mofturile fiecărui jucător nemulțumit. Eu mă bucur să joc jocul așa cum este, fac sugestii când le consider utile, dar știu că jocul e o producție a unei firme care decide, nu ale unui partid care vrea voturi! :D
bati campii stimabile
tot norodul stie ceea ce ai spus tu mai sus, anume ca jocul este programat de oameni cu directive
asta nu ne impiedica sa il parasim cu zecile, luna de luna
de ce oare?
pentru ca aceste "mofturi" nu sunt dezbatute/rezolvate
eu am lucrat intr-o companie care dezvolta jocuri pe calculator si acolo sunt cativa angajati care nu fac nimic altceva toata ziulica, decat sa joace jocul si sa adune recenzii despre el, din media
pe baza rapoartelor care se fac, cei care fac jocurile ajusteaza/skimba ce e de skimbat si asa mai departe
pare ca cei de la Inno nu au asemenea oameni angajati
compania la care am lucrat este un lider de piata pe segmentul de jocuri pe pc, deci nu o ruptura [din motive evidente, nu pot da numele]
 
Sus