Loc diferit în profilul ghildei față de clasamentul ghildelor

Ahdrian

Well-Known Member
Lumea: Cirgard
Browser și versiune sau tipul aplicației: Chrome Version 117.0.5938.92 (Official Build) (64-bit)
Prezentare: Azi la ora 22, în profilul ghildei COELHO apare locul 26, dar în clasamentul ghildelor suntem pe locul 24.

Cât de des se întâmplă: Doar acum am observat.
Urgența: Nu e urgent, pare un mic bug de joc.
Acțiuni preventive: Deconectare/reconectare la joc.
Rezumat: Locuri diferite ale ghildei COELHO în profilul ei, față de clasamentul ghildelor.
 

Dumi.

Well-Known Member
nu e bug
acum sunt 2 clasamente diferite
unul general si celalalt al campionatului gbg al ghildelor
 

Ahdrian

Well-Known Member
nu e bug
acum sunt 2 clasamente diferite
unul general si celalalt al campionatului gbg al ghildelor
NU TE CRED! Cum ajung la celalalt al campionatului gbg al ghildelor? Și cum ar avea cineva loc în el când abia s-a lansat ideea?! Și cum ar explica asta un loc diferit în profilul ghildei față de cel din clasamentul ghildelor?
 

Dumi.

Well-Known Member
NU TE CRED! Cum ajung la celalalt al campionatului gbg al ghildelor? Și cum ar avea cineva loc în el când abia s-a lansat ideea?! Și cum ar explica asta un loc diferit în profilul ghildei față de cel din clasamentul ghildelor?
daca ma crezi sau nu, e irelevent in cazul de fata
si pentru ca o imagine face cat 1000 de cuvinte ....
[vezi butonul ala din stanga-jos]
 

Atașamente

  • image_2023-09-30_062454090.png
    image_2023-09-30_062454090.png
    225,4 KB · Vizualizări: 3

Popocatepetl

Well-Known Member
NU TE CRED! Cum ajung la celalalt al campionatului gbg al ghildelor? Și cum ar avea cineva loc în el când abia s-a lansat ideea?! Și cum ar explica asta un loc diferit în profilul ghildei față de cel din clasamentul ghildelor?
Frățică, eu în fiecare seară înainte de culcare mă uit la "eroarea" asta a ta de care vorbești aici vreo 5 minute... după care adorm și dorm neîntors până dimineața, ba chiar sforăi de zăngăne geamurile în tot blocul!

Ai grijă să nu te trezești cu vreun premiu de la INNO că ai descoperit că ghilda are numărul de ordine greșit... și dacă nu se corectează, vei lua mai puțini bani la pensie.
Mai bine să nu iei premiu, că te caută ăștia de la ANAF să plătești impozit!

:D :D :p
 
Sus