locuitori liberi

Popocatepetl

Well-Known Member
Intrebarea asta oricum nu avea nici un rost. ...
Și dacă joci de 3 zile știi deja cum poți să cresti populatia în oraș.
Dacă știi cum să o cresti știi și cum să o scazi. Nu e nici o filosofie.
 

DeletedUser

Guest
Intrebarea asta oricum nu avea nici un rost. ...
Și dacă joci de 3 zile știi deja cum poți să cresti populatia în oraș.
Dacă știi cum să o cresti știi și cum să o scazi. Nu e nici o filosofie.
"3. Amintiți-vă că suntem o comunitate și trebuie să ne ajutăm între noi. Toată lumea începe un joc cu puține cunoștințe despre el, care însă se înmulțesc cu timpul. Fiți binevoitori, amabili și tratați-i cu respect pe ceilalți. Iar dacă nu aveți nimic de adăugat, nu postați."

Am văzut că o mulțime din răspunsurile date de tine la multe dintre întrebările și propunerile altor jucători au tentă toxică. De altfel, și pe chatul global de pe Dinegu faci același lucru. Nu înțeleg pentru ce ții neapărat să iei peste picior și să demoralizezi comunitatea...
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Am învățat în clasa a doua cred (dacă nu, sigur în a treia): operația inversă adunării este scăderea. Așa și aici: dacă tu ți-ai crescut populația în oraș (că doar nu au venit cetățenii din cer) construind reședințe, o scazi cu "operația inversă". Întrebarea era fără rost....
Eu nu "demoralizez" pe nimeni. Unora pur și simplu le e lene să se uite ce au prin joc și să-și răspundă la anumite întrebări singuri, înainte să le pună pe forum.
 

Vali

Well-Known Member
Am învățat în clasa a doua cred (dacă nu, sigur în a treia): operația inversă adunării este scăderea. Așa și aici: dacă tu ți-ai crescut populația în oraș (că doar nu au venit cetățenii din cer) construind reședințe, o scazi cu "operația inversă". Întrebarea era fără rost....
Eu nu "demoralizez" pe nimeni. Unora pur și simplu le e lene să se uite ce au prin joc și să-și răspundă la anumite întrebări singuri, înainte să le pună pe forum.
Asa e, dar totusi, potoleste-te si pur si simplu nu mai posta... sa stii ca postarile pe forum nu aduc nici diamante in joc si nici niveluri suplimentare gratuite la legendare :))
 
Sus