Marcaj sectoare gvg si Superliga diamant

Popocatepetl

Well-Known Member
Liderii de ghilde să-și organizeze echipele de luptă. Dacă nu li se respectă planurile, să-și formeze ghildele numai din jucători în care au încredere. Soluția nu este în nici un caz blocarea accesului pe sectoare. Indiferent dacă sunt eu paralel sau nu. Alianțele pe care le fac și diamantele pe care le bagă nu sunt obligatorii. Nu e obligatoriu nici să fii tot timpul primul în clasament.
 

Ciufulicy

Active Member
Liderii de ghilde să-și organizeze echipele de luptă. Dacă nu li se respectă planurile, să-și formeze ghildele numai din jucători în care au încredere. Soluția nu este în nici un caz blocarea accesului pe sectoare. Indiferent dacă sunt eu paralel sau nu. Alianțele pe care le fac și diamantele pe care le bagă nu sunt obligatorii. Nu e obligatoriu nici să fii tot timpul primul în clasament.
adimucu lasa pe cei care se pricep , tu joaca sa cresti mare si dupa acea mai da cu parerea :)
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Ciufulici, activitatea mea nu te privește. E un joc liber, ca și forumul dealtfel. În nici un caz nu fac "concurs" cu tine.
Dar nici nu sunt obligat să accept tot ce propui (tu sau altcineva).
 

Ciufulicy

Active Member
Ciufulici, activitatea mea nu te privește. E un joc liber, ca și forumul dealtfel. În nici un caz nu fac "concurs" cu tine.
Dar nici nu sunt obligat să accept tot ce propui (tu sau altcineva).
Dar dai cu parerea de atotstiuitor si asta chiar e nostim , daca tu nu esti obligat sa accepti de ce as fi eu obligata sa accept ?
adimucu cu tot respectul esti paralel cu jocul
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Repet : jocul ăsta nu a fost făcut pentru cei care "se pricep". Și nici nu se premiază "performanțele". Așa că fiecare joacă cum are chef. Nu te mai umfla în pene....
 

Ciufulicy

Active Member
ok inchei discutia si
Repet : jocul ăsta nu a fost făcut pentru cei care "se pricep". Și nici nu se premiază "performanțele". Așa că fiecare joacă cum are chef. Nu te mai umfla în pene....
OK , inchiei discutia cu tine ca sa poti ramane in lumea ta
ai dovedit ca est demn de admiratie cu tot respectul esti paralel dar chiar paralel cu jocul si "cresti puiule cresti"
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Mă lasă rece cât de priceput ești tu la jocul ăsta. Repeți obsesiv aspectul ăsta.
Relaxează-te, că nu se premiază cu nimic ăia "pricepuți" ca tine, ți-am mai zis. :))))
 

Ciufulicy

Active Member
Mă lasă rece cât de priceput ești tu la jocul ăsta. Repeți obsesiv aspectul ăsta.
Relaxează-te, că nu se premiază cu nimic ăia "pricepuți" ca tine, ți-am mai zis. :))))
adimucu , tu ai o norma oarecare de postari pe forum ?
cu tot respectul esti paralel dar chiar paralel cu jocul
 

Dumi.

Well-Known Member
aici nu ai dreptate adi
la noi in ghilda, cand se pune semnul interzis, toata lumea din ghilda cu mic cu mare, stie ca trebuie sa dea lupte acolo pana la 155/160 [asta fiind in diamant]
nimeni nu isi permite sa inchida sectorul.... NIMENI
cei mari fac strategia si alantele cu alta ghilda si in functie de asta sectoarele sunt marcate ca "luabile" sau nu
cei mici se supun, pentru ca stiu ca daca nu o fac, nu e vorba ca vor fi dati afara din ghilda, dar vor avea ajutor cu ceva reticenta pe viitor de la cei mari, atunci cand e nevoie
totul depinde de organizarea si maturitatea unei ghilde
e normal ca nimeni nu poate sa ingradeasca activitatea unui coleg de ghilda, dar in ghildele care se respecta, nu e vorba de ingradire, e vorba de reguli interne...
 
Sus