Medalii

  • Autor subiect DeletedUser6765
  • Data de început

DeletedUser6765

Guest
Servus , va rog spuneti-mi la ce folosesc medaliile (si daca sunt folosite in ce mod), am primit 10 la turnirul epocii de bronz si probabil voi mai primi 10 de la turnirul epocii de fier.
Eventual poate imi spune cineva unde ma pot documenta asupra problemelor jocului (daca exista ceva special, sa nu va mai sacai cu intrebari de noobi)
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara ,medaliile puteti sa le folositi sa cumparati expansiuni..iar mai multe detalii despre joc puteti gasi aici
O seara buna.
 

DeletedUser6765

Guest
Multam fain pentru raspuns , sa aveti o seara asa cum va place :)
 

DeletedUser

Guest
nu stiu cum sa particip la concursurile acelea cu medalii.unde trebuie sa dau?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna dimineata,
mai multe ghiduri despre joc le puteti gasi aici.

O zi frumoasa si spor la joc.
 

DeletedUser4815

Guest
Inregistrare numar medalii

o intrebare:
de 2-3 saptamanii de cate ori castig medalii imi sunt contabilizate doar 10% din ele.
In dreapta sus unde sunt medaliile apre +100, dar se contabilizeaza doar 10. am urmarit asta la recompense, la finalizarea LG sau la cucerirea de teritorii.
Puteti sa-mi spuneti motivul si cum recuperez acele medalii?
Multumesc
 

DeletedUser6079

Guest
cum adica iti vin doar 10%?cand cuceresti o provincie care iti da medalii precum cele din terenul bonus nu iti apar imediat ce ai cucerit provincia trebuie un refresh iar la legendare poate atingi doar pozitii mici in clasamentul donatorilor
 

DeletedUser4815

Guest
sa-ti dau un exemplu:
la recompensa aleatorie castig ~900 medalii.
daca am 14000 de medalii dupa ce castig cele 900 nu apar 14900 la medalii, apar doar 14090.
la legendare iti apare mesaj cate medalii castigi, iar in momentul actualizarii se intampla ca si mai sus.
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,lucishor
va rog sa faceti un tichet la suport (click dreapta oriunde pe joc) .

O zi frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser8328

Guest
nu stiu cum sa particip la concursurile acelea cu medalii.unde trebuie sa dau?

concursurile cu medalii se numesc „turniruri” și la ele participi dacă ai cucerit teritorii în care se află turnurile. pentru fiecare epocă există câte un turn. tu trebuie să-ți ataci vecinii cu soldați din epoca respectivă. victoriile tale se contabilizează, iar clasamentul și durata turnirului le vezi dacă dai click pe turnul respectiv.

în rest mai primești medalii pentru diferite lucruri pe care le descoperi pe măsură ce joci...
 
Sus