Mesajul cu "Calcul Zilnic"

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început

DeletedUser9954

Guest
Salut. As dori sa stiu cum pot scapa de mesajul cu "Calcul zilnic" de pe ecran cand dau sa vad un sector ?
Daca nu exista alta varianta decat refresh pagina atunci propun sa se adauge un buton cu "Am inteles" sau "E o idee buna" care sa-mi dea posibilitatea sa-mi dispara mesajul acela cu calcul zilnic, printr-o varianta care nu impune sa dau refresh la pagina. Sau sa pot da click pe pagina in afara mesajului si acesta sa dispara.
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
La vederea unui sector, mie nu îmi apare acel ”Calcul zilnic”....
Unde mai exact se poate găsi?
 

Sonarvi

Well-Known Member
cand intrii pe harta gvg la ora 8 si dai click pe orice sector apare fereastra cu calculul zilinic, din care nu poti sa iesi decat daca dai refresh la pagina
 

DeletedUser9828

Guest
Si cu galeria campionilor e aceeasi problema. Nu se pot aduna coroanele din cauza calculului zilnic, singura metoda fiind un refresh.
 

DeletedUser9954

Guest
La galerie mie imi arata un buton cu verde cu "Ok" care imi dispare mesajul fara sa dau refresh....dar de cules tot nu pot culege....deabia acum la 1:00 AM a trebuit sa dau refresh ca sa pot culege....ca mai devreme imi zicea de calculul zilnic fiind in progres....pe la 12 noaptea....la ce ora mai exact se face calcul zilnic ? eu credeam ca pe la ora 19:00
 
Sus