Mini-provocările din FoE

Lady S

Community Manager
Membru personal
Rival.png

Salutări, adversarule!

În fața ta stă stimatul baron Alaric Ironsoul, conducătorul acestor pământuri și stăpânul a tot ceea ce vezi. Îndrăznești să-ți dovedești meritele? Recuperează artefactul sacru. Dar mă îndoiesc de asta. Hai, du-te!

Ai norocul de partea ta? Provocările mele te așteaptă. Dacă vei reuși să le învingi printr-un miracol, te vor aștepta recompense din belșug. Finalizarea misiunilor nu este însă o simplă joacă de copii.

Timpul este scurt, nu mă vei învinge niciodată! Astăzi e prima mea apariție, dar nu te teme, mă voi reîntoarce! De data asta, atenția mea se concentrează asupra Expediției ghildei pentru o durată remarcabilă de 2 zile!


Auzi râsul ăsta? Sunt eu, amuzat de încercările tale inutile.

Cu stimă
Baronul Alaric Ironsoul



Dragi regi și regine,

Astăzi, vă prezentăm o nouă funcție: Mini-provocările!

Dacă sunteți în căutarea unei provocări palpitante în cadrul jocului, aceasta este ocazia perfectă de a vă testa abilitățile și de a câștiga recompense suplimentare. Baronul Alaric Ironsoul va fi rivalul vostru, oferindu-vă misiuni pe care trebuie să le rezolvați într-un interval scurt de timp, de 2-3 zile. Pe măsură ce progresați și finalizați cu succes misiunile, veți fi recompensați corespunzător. Cu cât îndepliniți mai multe misiuni, cu atât mai bune vor fi recompensele. Dar fiți atenți, provocările vor deveni din ce în ce mai dificile pe măsură ce avansați.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Aceste mini-provocări nu vor fi disponibile doar între evenimente, ci și în timpul acestora. Fiți pe fază pentru următoarele provocări în timpul următorului eveniment!

Vă așteptăm feedback-ul despre noua opțiune din joc aici.

Echipa Forge of Empires
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Din păcate a apărut o problemă tehnică. Termenul de lansare se amână pentru săptămâna viitoare.
Prima provocare va începe pe 28 noiembrie împreună cu Expediția ghildelor și va dura până pe 30 noiembrie, ora 08:30.
 
Ultima editare:
Sus