Misiune Pachet de suturi

DeletedUser

Guest
Una dintre misiunile prin care se pot castiga pachete de suturi cere sa te infiltrezi in 4 sectoare. Eu mai aveam doua infiltrari posibile din ultimul teritoriu. Ce se va intampla in continuare? voi ramane blocat la aceasta misiune?
 

DeletedUser6083

Guest
Trimiti iscoadele in alt teritoriu si te infiltrezi in sectoarele aceluia.
 

DeletedUser

Guest
Daca citeai atent observai ca am mentionat ca sunt la ultimul teritoriu de pe harta. Deci nu mai am unde trimite iscoade....
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.

Dupa ce veti cuceri si ultimul teritoriu din harta de campanie, misiunea va fi indeplinita.

O zi frumoasa sa aveti si spor la joc.
 

DeletedUser8328

Guest
Daca citeai atent observai ca am mentionat ca sunt la ultimul teritoriu de pe harta. Deci nu mai am unde trimite iscoade....

sunt 3 variante:

1. ori ești foarte bun în joc și ai ajuns la ultima eră și ai ocupat așa cum zici ultimul sector posibil pe hartă :)))
scuză-mi zâmbetul, dar eu nu prea cred să fie posibil așa ceva

2. la misiune spune să te infiltrezi, nu să cucerești teritoriul. deci dacă vrei să apară altul, ca să mai ai unde te infiltra în continuare, cucerește-l pe ăla care zici că-i ultimul, treci în era următoare eventual, și trimite acolo iscoade :D

3. sau se va întâmpla așa cum a scris sunflower aici, că doar el ca moderator sigur știe bine cum stă treaba :)))
 

DeletedUser

Guest
Hai ca-ti scuz zambetul! :)
1. Nu trebuie sa fii foarte bun ca sa ajungi la ultimul teritoriu. Trebuie doar sa fii jucator vechi.
2. Cunosc diferenta intre infiltrare si cucerire.
3. S-a intamplat asa cum a spus sunflower.
P.S. Daca vei citi anumite raspunsuri de pe acest forum, iti vei da seama ca nu intotdeauna moderatorii stiu cum sta treaba.
 

DeletedUser8139

Guest
oricum aceasta sectiune are probleme,eu m-am "infiltrat" deja in 4 sectoare dar obiectivul a ramas acelasi!
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Daca v-ati infiltrat in toate cele 4 sectoare DUPA ce ati acceptat misiunea si totusi aceasta nu a fost indeplinita, puteti face un tichet la suport pentru verificare.
O zi frumoasa sa aveti si spor la joc :)
 
Sus