Misiune

Popocatepetl

Well-Known Member
Din felul cum pui întrebarea, parcă nu ai vrea să primești răspuns.
Unde și de ce trebuie să te infiltrezi pe 3 sectoare? De unde sunt cele 2 provincii deja cucerite?

Repet răspunsul la întrebare așa cum ai scris-o aici:
Dacă nu cumva ai cucerit toată harta lumii, poți să trimiți iscoade și să descoperi provincii noi până te saturi. E ghinionul tău că ai acum misiune să te infiltrezi și nu mai ai provincii descoperite. Trimite iscoade și așteaptă... Sau plătește diamante să descopere provincia instant.
 

Catalin2021

Member
Daca as putea incarca printscreenul v as putea arata.Este vorba de provincia Las Penas si Garrincton.Am cucerite cele 2 provincii si treb sa trimit iscoade in 3 sectoare
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Trimiți iscoade in provincie. În sectoare te infiltrezi după ce ai descoperit o provincie. Trebuie să nu ataci sectorul, pentru că dacă îl cucerești nu mai ai cum să te infiltrezi. Să ai grijă să alegi opțiunea corectă acolo când intri pe sector. Întâi alegi "atacă" dar imediat apare altă fereastră. Acolo mai este odată butonul "atacă", dar lângă el e alt buton
"infiltrează-te".
 

Catalin2021

Member
M ai rezolvat de m ai rupt,eu nu stiam cum sa ma infiltrez si cum sa atac .... Provinciile alea le am cucerite dinnaite de a mi se da misiunea asta.Acum le am cucerite si nu ma mai pot infiltra in respectivele sectoare,logic.Intrebarea este,ce fac cu misiunea acum ptr ca nu merge nici sa o sterg.
 

Dumi.

Well-Known Member
era buna o imagine
daca cerea sa te infiltrezi in cateva sectoare din cele doua provincii, iar tu deja le-ai cucerit, ar trebui sa iti dea misiuna ca fiind completata
daca nu ti-o da, faci tichet
 

Catalin2021

Member
era buna o imagine
daca cerea sa te infiltrezi in cateva sectoare din cele doua provincii, iar tu deja le-ai cucerit, ar trebui sa iti dea misiuna ca fiind completata
daca nu ti-o da, faci tichet
era buna o imagine
daca cerea sa te infiltrezi in cateva sectoare din cele doua provincii, iar tu deja le-ai cucerit, ar trebui sa iti dea misiuna ca fiind completata
daca nu ti-o da, faci tichet
Am incercat sa atasez imagini dar imi spune ca fisierul este prea mare.Am sa fac un tichet,multumesc
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Misiunea nu așteaptă să ai tu sectoare necucerite... Am scris clar mai sus: explorează altă provincie, ca să ai sectoare noi unde să te infiltrezi. Poate durează 24 de ore, sau poate ai 50 de diamante, scurtezi. Oricum alte misiuni pot fi mai simple și recuperezi. Decât să stai 3 zile pe forum....acționează.
 

Dumi.

Well-Known Member
Misiunea nu așteaptă să ai tu sectoare necucerite... Am scris clar mai sus: explorează altă provincie, ca să ai sectoare noi unde să te infiltrezi. Poate durează 24 de ore, sau poate ai 50 de diamante, scurtezi. Oricum alte misiuni pot fi mai simple și recuperezi. Decât să stai 3 zile pe forum....acționează.
SEFUUUU :))))
misiunea aia cere sa te infiltrezi in mod special in doua sectoare ALE PROVINCIILOR LAS PENAS SI GARINCHTON !!!!!
ALOOOO!!!
degeaba se infiltreaza IN ALTELE :)))
Deci pe bune?
 
Sus