Misiunea: O adevarata provocare

DeletedUser

Guest
Am intalnit o problema la misiunea mentionata in titlu. Imi cere sa ma asigur ca am la dispozitie 1997 la populatie.
Eu am 2300 insa nu pot incheia misiunea. De ce?
A mai intampinat cineva aceeas problema?
 

DeletedUser5468

Guest
Eu fix acuma fac această misiune, trebuie să ai fix 1997, nici mai mult nici mai puțin, v-a trebui să iti calculezi singur și să pui colibe și alte tipuri de case pana faci fix 1997, înțelegi?
 

DeletedUser5468

Guest
Eu am ales să o fac nu să o abandonez, deoarece dă 30 de diamante(care nu prea mă interesează) și un plan, și mi-a picat unul bun care este și ultimul la Capitoliu pe care nu cred că îl pun vreodată.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Da ai dretate, dar eu am făcut-o azi, și eu fiind in era progresistă :D
 

DeletedUser

Guest
Aceasta misiune se afla in Era Industriala, ca dvs, doar acum cand sunteti in progresiva, ati ajuns sa o faceti, este cu totul altceva.
 

DeletedUser5468

Guest
Am făcut această misiune în această eră deoarece nu am avut posibilitatea de a o face mai repede datorită faptului că nu aveam populație necesară ca să mai pot adăuga niște căsuțe mai slabe pt. ami da la calcul fix 1997.
Mai exact am stat o vreme mai îndelungată cu misiunea acolo.
Abia azi cand am șters o cazarmă militară(O cazarmă de lăncieri) plus ce mai aveam eu , și incă câteva case am făcut misiunea.
P.S: Nu-mi place să sar misiunile degeaba, că oricum le fac o dată şi o dată, am timp destul ca să le fac, abandonez doar misiunile care nu oferă nimic important pt. mine.
:)

O seară frumoasă.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus