navigare clasament ghilda(prieteni si vecini)

john58

Well-Known Member
Cand vreu sa navighez in clasamentul ghildei(prieteni si vecini) deseori se intampla ca in loc sa navighez din pagina in pagina cand apas pe semnul respectiv bugul face ca sa ma duca la inceputul (sfarsitul) clasmentului respectiv
 

DeletedUser5468

Guest
Da, este un bug cunoscut, aşa păţesc şi pe serverul beta. Aşteaptă update 1.49 și se va rezolva această problemă...oricum atunci va fi şi o surpriză foarte mult aşteptată de către mulţi jucători...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Vei vedea la momentul potrivit, oricum strânge bunuri că-ți vor trebui :)
 

john58

Well-Known Member
bug navigare clasamente

Cand vreu sa navighez in clasamentul ghildei(prieteni si vecini) deseori se intampla ca in loc sa navighez din pagina in pagina cand apas pe semnul respectiv bugul face ca sa ma duca la inceputul (sfarsitul) clasmentului respectiv
:devil:desi am asteptat un raspuns la bugul raportat constat dupaoluna ca acelbug nu a fost reparat si nu pot sa navighez normalin clasamentul ghildei;prieteni si vecini deoarece aleatoe ma duce la inceputul (sfarsitul) clasamentului
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Va rog sa mai aveti rabdare. Aceasta problema este in curs de remediere si speram sa fie rezolvata cat mai curand.

O zi buna.
 

john58

Well-Known Member
vad ca s-a remediat spre rau acum e si mai complicat sa navighezi in clasamentul vecinatatii
 

john58

Well-Known Member
acum s-a rezolvat bugul raportat dar ca sa navighezi in ghilda sau la prieteni dureza f mult pana se incarca pagina la care te-ai dus
 

DeletedUser7305

Guest
Chiar acum cateva minute , iar am patit problema cu saritul la inceputul listei de amici.
 

DeletedUser

Guest
salutare !

Nu ştiu alţii cum sunt, dar de câte ori jocu' mă aruncă de la vecinul pe care tocmai l-am atacat, înapoi către primul din vecinătate , mă apucă aşa ... nişte sentimente creştineşti, de iubire a aproapelui, încât nu-mi vine să mai atac pe nimeni .

Se rezolvă odată problema asta ?
Ţopăiala asta prin vecinătate e pierdere de vreme şi pricină de nervi :mad:
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.
O zi frumoasa si spor la joc!
 
Sus