nelamurire

Discuție în 'Întrebări' creată de detzu, 1. Feb. 2019.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. detzu

detzu New Member

Buna ziua . Conform regulamentului Forge of Empires punctul :
    8 ) Conturile de suport

Folosirea unui cont de suport sau obținerea de avantaje cu bună știință de pe urma unui astfel de cont este interzisă. Acesta se defineşte prin contul folosit în principal pentru a ajuta un alt cont, în timp ce se neglijează anumite părți din joc. Cu alte cuvinte, este interzisă folosirea unui cont doar pentru a crește un alt cont, ca și primirea de beneficii sau orice tip de suport de la un astfel de cont.
    Este interzisă crearea de schimburi sub orice formă (de bunuri, Puncte Forge etc) care implică mai multe lumi de joc.

Este in regula ceea ce se intampla in pozele atasate ?

1.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg

Paulls și vdumitrescu20 apreciază mesajul tău.
  2. vdumitrescu20

vdumitrescu20 Well-Known Member

pe ce lume este asta?

3. detzu

detzu New Member

4. navlus

navlus Active Member

e clar ca este incalcat regulamentul in imaginea prezentata, faci tichet la suport, dai date exacte la admini pentru ca prinscreenurile nu reprezinta o dovada. insa inainte sa ii faci tichet lui sam analizeaza cu atentie daca s-a mai farmat si la alte legendare

5. detzu

detzu New Member

S-a facut tichet acum o saptamana (nu de mine ) care este si inchis de altfel . Raspunsul a fost ca s-a luat la cunoștința neluandu-se nici o actiune pentru praduit ( serious sam ) sau pentru cei 5 praduitori ( fericitii ) . Acum sunt curios daca se va face vreo actiune doar pentru serious sam sau si pentru cei 5 , fiindca daca cei 5 pot face asta fara repercusiuni care mai ii avantajul sa cumperi diamante sa faci cladirile de la evenimente pentru pf-uri si bonusuri cand ei fac mii de pf-uri in felul acesta si isi cresc CL-urile

vdumitrescu20 apreciază mesajul tău.
  6. HazmatFirefighter

HazmatFirefighter Active Member

Mai este posibilitatea ca acel jucator s-a hotarat sa-si stearga contul si vrea sa ajute colegii si sa transfere in felul asta o parte din pf la ei....

7. Ewelina din Paradis

Ewelina din Paradis Member

CIN E IMI POATE DA UN RASPUNS? Am avut un joc si in lumea DINEGU. De 24 ore nu il mai am. De ce? Am muncit mult sa il aduc la acea etapa.....

8. simona

simona Community Manager Echipa FoE

@Ewelina din Paradis Vă rog să faceți tichet la Suport. Problemele de logare pe joc nu se pot rezolva pe forum.

9. Janostar

Janostar Member

Salut pentru totii, nu stiu de ce cand primesc Anunturi de la Joc nu se deschide lincul sau mai precis nu pot sa citesc ce se doreste, Va rog sa ma ajutati sau sa ma lamuriti !

10. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Din păcate, este o eroare generală, care sperăm să se rezolve cât mai repede.

11. pison

pison Well-Known Member

Va rog sa-mi spuneti, cei care cunoasteti, cum pot sa creez un mesaj de grup, pentru ca nu reusesc. Multumesc!

12. Paulls

Paulls New Member

Mesajul de grup se creeaza usor de pe telefon , in momentul cand vei da creeare vei primi 3 posiblitati , ghilda , vecini si prieteni

13. Paulls

Paulls New Member

Serious Sam este acelasi cu Rhynexor

14. pison

pison Well-Known Member

Cand aveti de gand sa terminati cu bataia asta de joc? Nu este normal, si am mai ridicat problema asta, sa castigi la relicva rara, un pachet de servicii de renovare!!! Nu am ce sa fac cu el si nu sunt singurul in situatia asta!!!! Daca e relicva rara se presupune ca trebuie sa ofere un castig deosebit, nu o bataie de joc!!!! Faceti ceva ca aceste recompense sa nu mai fie PENIBILE!!!!

Sus
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.