Nu e posibil fratilor :(

cyryl23

Well-Known Member
Orasul meu are de abia 44 k si voi mi-ati aruncat vecini de peste 1.000 k? :blink:
Faceti-va calculele si vedeti ce sanse am eu sa ma apar impotriva acestor jucatori...daca nu va ies "calculele" va spun eu ce sanse am...ZERO :(
Pana acum imi placea cat de cat acest joc,desi este cam lent...dar acum ati pus capac...am ajuns sa imi fie scarba de el :(
Stergeti-mi contul daca doriti...oricum nu ma intereseaza...mai bine nu joc deloc decat sa vad zi de zi cum fiecare resursa,bunuri si alte cele imi sunt luate de niste jucatori foarte curajosi(de peste 1.000.000 de puncte) ... :(
Va doresc numai in sa aveti numai sanse de reusita...asa cum am eu pe acest joc acum... si ne vedem pe siteuri la publicitate ;) :)

Un lucru e sigur...macar nu mai dau un banut pe jocul vostru :) ;)

Acum m-am uitat la cateva dintre atacurile care le-am avut...sa vezi ce mai trageau arcasii si catapultele mele in tancurile care ma atacau :)))))))))))) PFFFFFFFFF ce de EDITAT :))))))) vi se pare normal ? :((((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, va rog sa faceti un tichet la suport pentru verificari si mai multe informatii.

O zi placuta :)
 
Sus