nu ma lasa sa avansez pe harta

  • Autor subiect DeletedUser7103
  • Data de început

DeletedUser7103

Guest
am ajuns cu corabia la un continent ce seamana cu america am cucerit prima provincie mi a luat banii pt a spiona urmatoarea provincie acum iar apare ca trebuie sa dau bani pt a spiona , asta nu ar fi o problema cand dau iar zice ca s a produs o eroare interna sa incerc mai tarziu asa face de 2 zile
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, va rog sa faceti un tichet la suport (click dreapta oriunde pe joc).
 

DeletedUser

Guest
lafel imi face si mie de ~3 zile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1279

Guest
Buna seara,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.
O seara frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser7103

Guest
Buna seara,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.
O seara frumoasa si spor la joc!

mai dureaza cel putin 3 saptamani ,mai bine nu faceau nici o actualizare ca merge mai rau acum( au rezolvat cu sunetul la copitele cailor de parca aia era important daca nu auzeai nu te puteai lupta si au stricat altele mai importante ) ex. nu mai poti avansa in joc, eu cel putin intr un acces de furie am sters tot din oras am mai lasat doar legendarele si am pus un bandit in aparare.abia terminasem cu apartamentele de construit si le am sters pe toate 50 + 6ferme + ce mai era pe acolo productie bazalt ,plante etc...Daca nu radeam tot cred ca faceam atac cerebral la ce nervi aveam asta se intampla cand dai si iti da eroare interna de vreo 70 - 80 ori
 

DeletedUser6213

Guest
am vrut sa deschid cercetarea si mi-a zis failed to open connection
 

DeletedUser

Guest
tot nu s-a rezolvat problema cu teritoriile??:mad:
Alooooooo, cand se rezolva treaba cu teritoriile?? de aproape o saptamana stau pe loc cu avansarea la harta si nu-mi prea place!!!
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Eroarea care împiedica trimiterea de iscoade a fost astăzi rezolvată.
 

DeletedUser4327

Guest
eu tot nu pot trimite iscoade, imi tot arata ca s-a produs o eroare interna
 

DeletedUser7314

Guest
Vreau sa va transmit ca desii am indeplinit coditiile misiunii(cucerirea a doua prvincii)la recompensa nu apare ca si cucerit ultimul sector n provincia four gallows.
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa va transmit ca desii am indeplinit coditiile misiunii(cucerirea a doua prvincii)la recompensa nu apare ca si cucerit ultimul sector n provincia four gallows.

Buna ziua, va rog sa faceti un tichet la suport pentru verificari.
 
Sus