Nu pot intra pe campul de lupta (gbg)

Ami22

Member
Buna!
Semnalez o eroare relatata de un coleg, care joaca de pe telefon. Nu poate intra in campul de lupta al ghildelor. A incercat sa rezolve prin restartarea telefonului, fara succes.
Sugestii, va rog?

Multumesc!
 

Proud129

Well-Known Member
Buna!
Semnalez o eroare relatata de un coleg, care joaca de pe telefon. Nu poate intra in campul de lupta al ghildelor. A incercat sa rezolve prin restartarea telefonului, fara succes.
Sugestii, va rog?

Multumesc!
Poti trimite o imagine? In ce liga se afla? Ce se intampla mai exact cand apasa pe campul de lupta? Nu se incarca? Ii apare un mesaj? Il scoate afara?
 

kopoola

Member
Buna ziua!
Mie mi se intampla sa nu pot intra pe campul de lupta cand joc de pe telefon. Android 11, samsung A 71
Apare mesajul " Campuri de lupta care nu pot fi accesate. Se pere ca exista o problema legata de accesarea campurilor de lupta in acest moment. Te rugam sa iti verifici conexiunea la internet si sa incerci mai tarziu ".
Am incercat si cu datele mobile si cu wi-fi -ul din mai multe locatii. degeaba.
Am reinstalat jocul; degeaba.
Pe calculator am acces la campul de lupta
 

Dragon X

Well-Known Member
Buna ziua!
Mie mi se intampla sa nu pot intra pe campul de lupta cand joc de pe telefon. Android 11, samsung A 71
Apare mesajul " Campuri de lupta care nu pot fi accesate. Se pere ca exista o problema legata de accesarea campurilor de lupta in acest moment. Te rugam sa iti verifici conexiunea la internet si sa incerci mai tarziu ".
Am incercat si cu datele mobile si cu wi-fi -ul din mai multe locatii. degeaba.
Am reinstalat jocul; degeaba.
Pe calculator am acces la campul de lupta
Sau mai întâmplat cazuri tot la acest tip de telefon , se pare ca nu rulează bine telefonul cu acest joc , mai juca cineva de pe acest tip de telefon și avea aceleași probleme, chiar si când intra pe câmpul de lupta se pierdeau 2 chiar 3 secunde Per atac
 
Sus