Nu poti sprijini persoane care folosesc aceeasi conexiune de internet ????????????????????

Catamures1

New Member
Buna ziua. Azi am incercat sa pun PF la o cladire a fiului meu , pauleduard, si mi-a aparut aceasta fereastra : Nu poti sprijini persoane care folosesc aceeasi conexiune de internet. Adica de azi , 16.04. 2021 nu mai pot face asta ????? Ieri a functionat fara probleme. Nu e normal sa folosim aceeasi conexiune ???? Sau pentru acest joc trebuie sa fac 2 abonamente de net ?
 

-Otilia-

Active Member
Buna ziua. Azi am incercat sa pun PF la o cladire a fiului meu , pauleduard, si mi-a aparut aceasta fereastra : Nu poti sprijini persoane care folosesc aceeasi conexiune de internet. Adica de azi , 16.04. 2021 nu mai pot face asta ????? Ieri a functionat fara probleme. Nu e normal sa folosim aceeasi conexiune ???? Sau pentru acest joc trebuie sa fac 2 abonamente de net ?


=)) in sfarsit se iau masuri... bv...
 

Catamures1

New Member
Ce este de necrezut e faptul ca ieri intradevar eram pe acelasi net si a functionat fara probleme. Azi eu sunt pe calculator cu net iar copilul este pe telefon cu date mobile activate. Deci , nici vorba de aceeasi conexiune de internet.
 
Sus