O fi vreun bug?

  • Autor subiect DeletedUser6083
  • Data de început

DeletedUser6083

Guest
In ultima vreme jocul merge extrem de greu....

Dar nu asta e problema principala,ci faptul ca fiecare click dat este considerat dublu click.
De exemplu am deschis meniul unei CL sa vad lista cu donatori ,iar cand am dat X,sa o inchid,s-a deschis din nou meniul meniul (deoarece cursorul mouseului era exact deasuprea acesteia)......am dat un refresh...ca altfel nu mai scapam...se deschidea la infinit meniul....

Apoi am incercat sa instruiesc cateva unitati...dupa ce am dat pe instruire s-a deschis imediat meniul unei case(deasupra acesteia era cursorul mouse-ului)....

Ascesta e un bug?sau....?


P.S:Nu mai spuneti sa sterg emoria cache !Am sters-o de 4ori si tot asa se intampla .
 

DeletedUser6608

Guest
aceleasi probleme le intampin si eu ... credeam ca e de la mine
 

DeletedUser2045

Guest
Verificati setarile pentru Accelerare Hardware. La mine a fost bifat automat - posibil dupa ultimul update
 

DeletedUser8538

Guest
accelerarea a fost activata automat de la versiunea 1.28
 

mirceacluj

Member
odata cu campionatul de fotbal s-a introdus si upgrade la joc si deci mergi la rotitza setari si debifeaza ultima optiune cea cu placa de baza...ai placa de baza veche si de aia merge asa
 

DeletedUser5248

Guest
Buna ziua, problema este ca acest bug nu a fost rezolvat nici dupa update-ul 1.31 din cursul zilei de ieri, 29 iulie 2014.
Si DA, mie mi se intampla faza cu dublu click NUMAI daca activez optiunea cu hardware acceleration, dar eu personal, cand colectez si setez productia, instruiesc unitati etc, dezactivez aceasta optiune, ca nu am ce face, offff.
Iar optiunea "hardware acceleration" se poate dezactiva si activa ORICAND, in cazul in care mai sunt nelamuriri cu privire la aceasta problema.
O zi buna.
 
Sus