Ofer bunuri din progresista contra cost cu Puncte Forge ! ! !

  • Autor subiect DeletedUser3362
  • Data de început

DeletedUser3362

Guest
I. Pachetul XL :

Ofer 150 bunuri din progresista (la alegerea mea- de regula explozibil si tabla dar nu numai) pentru 100 PF donate la Alcatrazul meu .
:up:

II. Pachetul mediu :

Ofer 90 bunuri din progresista (la alegerea mea- de regula explozibil si tabla dar nu numai) pentru 70 PF donate la Alcatrazul meu .
;)

III. Pachetul slim :

Ofer 50 bunuri din progresista (la alegerea mea- de regula explozibil si tabla dar nu numai) pentru 40 PF donate la Alcatrazul meu .
8)


Exista 3 locuri disponibile momentan.
Doritorii pot posta aici sau sa-mi trimita mesaj pe privat-> cont jucator : Assok66

Spor in toate !
:mrgreen:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
nu cred ca ar fi cineva de acord mai ales daca edeja intr-o alianta
 

DeletedUser3362

Guest
o persoana am gasit deja .. :) dar cred ca cei cu punctaj mic ar trebui sa fie foarte interesati fiindca 100 bunuri din progresista pentru ei ar fii.. extraordinar zic eu :)
 

DeletedUser3362

Guest
spre exemplu : pui oferta de 50 lemn pe 100 explozibil si o accept.. :)
 

DeletedUser5468

Guest
Păi dacă dai 100 de puncte primești 100 de bunuri(ca un mic exemplu), dar dacă acel jucător te minte și îți cere 100 de puncte și inapoi nu primești nimik, îți convine?
Eu cred că nu, e țeapă în fața ta.
Nu toată lumea e corectă, deci aici voi alegeți, dacă știți că acea persoană cu care faceți trocul e o persoană dreaptă și cinstită și nu un hoț, atunci puteți face liniștit trocul, sper să nu fi supărat pe cineva.
 

DeletedUser6213

Guest
assok66 e cinstit
eu sunt acea persoana de care zicea el ca a gasit-o.....CRED :)
 

DeletedUser6079

Guest
incredrea nu se da s ecastiga deci e cam greu sa mai ai incredere in cineva
 

DeletedUser3362

Guest
Salutare tuturor!

Ma bucur ca am starnit interesul vostru cu aceasta promotie, chiar daca nu neaparat doriti sa va inscrieti.
Asa e, increderea se castiga si da, imparatul300 daca ai Id-ul Imparatulpisicilor atunci esti persoana in cauza care mi-a donat pana acum aproape 200PF pentru care ai primit in prezent peste 300 bunuri din era progresista :)

Despre mine pot spune ca sunt Intemeietorul ghildei Pendragon si n-as da niciodata teapa cuiva fiindca pe langa "legile morale" in care cred, tin foarte mult la ghilda si nu mi-ar placea sa patez reputatia ... :)

Spor in continuare in joc si in viata reala ! :)
 
Sus