plan cladire legendara deja construita

  • Autor subiect DeletedUser8184
  • Data de început

DeletedUser8184

Guest
o cladire legendara deja construita primesc planuri la ea datorita motivarilor

am uitat sa specific e vorba de lumea arvahall si legendara turnul babel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Faptul ca primiti planuri la cladirile legendare pe care le-ati ridicat deja in orasul dumneavoastra nu reprezinta un bug, motiv pentru care v-am mutat topicul in sectiunea corespunzatoare din forum.
Planurile sunt primite in mod aleatoriu, indiferent ca aveti deja dubluri la acel plan sau cladirea legendara este deja construita.
Numai bine si spor la joc.
 

DeletedUser8184

Guest
multumesc pt raspuns dar in cazul asta jocul are o mare lacuna
de ce sa dai motivari daca primesti la schimb ceva de care nu ai nevoie?
consider ca normal ar fii sa primesti planuri la cea de a 2-a legendara din epoca respectiva
poate pe viitor in acest joc nu se vor mai aleatoriu planuri s-au macar sa ai posibilitatea sa donezi planurile care le ai pe o legendara deja construita
 

DeletedUser6079

Guest
da unde te crezi frate?cum s-a mai spus acest joc este facut incat sa nu ai totul pe tava munceste pentru unele lucruri culegi roadele si dupa vei primi ce doresti asta e primesti planuri aleatorii si dac iti cade la aceasi cladire legendara nu-i motiv de spus pe forum
 

DeletedUser8184

Guest
da unde te crezi frate?cum s-a mai spus acest joc este facut incat sa nu ai totul pe tava munceste pentru unele lucruri culegi roadele si dupa vei primi ce doresti asta e primesti planuri aleatorii si dac iti cade la aceasi cladire legendara nu-i motiv de spus pe forum
adica frate daca dau motivari si finisari nu inseamna ca muncesc? din moment ce primesc un plan inseamna ca merit ca am muncit
eu nu vreau sa primesc planuri moca ideea era ca am primit un plan la o cladire deja construita pt ca asa e jocul facut sa dea planuri aleatoriu eu venisem cu propunerea care vad ca deranjeaza sa se dea planuri aleatoriu dar la cladiri neconstruite
nu vad de ce nu trebuie spus pe forum lucrul asta
 

DeletedUser216

Guest
Salut, varianta perfecta ar fi sa nu dea planuri aleatorii si sa dea exact ce planuri mai avem nevoie pentru a completa cladirea... DAR, si este un mare DAR... si acum urmeaza marea intrebare: De ce crezi tu ca au pus planurile alea ca sa poata fii cumparate si cu DIAMANTE?
Dupa cum cred ca ti-ai dat seama, nu o sa vezi nici o modificare adusa jocului care sa insemne taiere de fonduri. Asa ca ori traiesti cu asta ori incerci alt joc...
Sfatul meu este sa incerci sa donezi puncte la cladirile la care ai interes sa iei planuri, poti lua si cate 2-3 planuri o data, deci ai avea mari sanse sa nimeresti si pe cel care-ti trebuie...
Succes!
 

DeletedUser8184

Guest
[...]Sfatul meu este sa incerci sa donezi puncte la cladirile la care ai interes sa iei planuri, poti lua si cate 2-3 planuri o data, deci ai avea mari sanse sa nimeresti si pe cel care-ti trebuie...
Succes!
eu donez PF-uri motivez,finisez,jefuiesc si obtin planuri nu asta e problema
ce m-a deranjat e ca dupa atita truda mi-a dat un plan la o cladire deja construita ca urmare a unor motivari si finisari nu era plan obtinut de la o alta legendara care poate da planuri dupa incheierea nivelului si tu intre timp ridici legendara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dupa eventu de paste
dupa ce sa "oplit" de ascuns oua
mai aveam 20 de oua...ce sa fac cu ele...ce mai pot cumpara cu ele...ma gandeam eu.
singura varianta existenta - un plan la observator
clic - si i-mi da un plan (eu mai am un observator)
ma duc la inventar ...planul acolo...clic pe el..."Aceasta cladire a fost deja construita. Nu poti construi o cladide legendara decat o singura data"
PAI DE CE DUMNEZEU I-MI MAI DA PLAN DACA NU AM CE SA FAC CU EL ?
putea sa zica cand am vrut sa cumpar planu : "operatiune intersisa" sau nu stiu....orice altceva ...si sa nu-mi ia ouale...
uotzele mele...oprisar in gat...la OBSERVATOR.

nu stiu e ceva neclar aici...i-mi da plan la o cladire care nu am ce sa fac cu el
e ca si cum vinzi ceva si primesti bani toti cu aceeasi serie...e
e ceva fals in jocu asta..
mai sunt si alte buguri marunte dar asta cred ca e cel mai mare si ar trebui remediat
SAU... SA SE FACA UN SONDAJ DE OPINIE (CU VOTURI) PE TOATE LUMILE : "DACA E NORMAL SA PRIMESTI PLANURI LA O CLADIRE LEGENDARA DEJA CONSTRUITA"

cu toata stima ...si spor la joc.
 

DeletedUser3920

Guest
uite eu acum mai aveam exact 49 de oua... si imi mai trebuia 1 ou ca sa mai iau un turn de veghe... asa ca am dat pe cufarul de bronz cu speranta ca voi lua mai multe oua si ghici ce... mi-a mai dat 50 de oua si am mai dat inca o data cu gandul ca imi va mai da inca 50 si mi-a dat 120 de oua :>>>> :))) si eu ca prostul ca aveam deja peste 150 de oua ... am dat pe cel de-al doilea cufar cu speranta iarasi ca imi va mai da 300 de oua sau refugiul campionului si ghici ce mi-a dat... 2 planuri pt observator care il am deja construit !!!! da' eu nu ma mai plang pe aici ca de ce imi da planuri la cladirile legendare deja construite ! deci eu avusei mai mult de pierdut decat voi... asta e viata fratilor invatati sa mai si pierdeti nu numai sa castigati si asa cum zice contele-drequla munciti in primul rand ca sa castigati !
 
Sus