Planuri aleatorii obtinute din misiuni

  • Autor subiect DeletedUser6552
  • Data de început

DeletedUser6552

Guest
De ce de fiecare data cand castig la o misiune un plan aleatoriu pica numai la zeus, colloseum si farul din alexandria? din celelalte epoci nu pica? :|
 

DeletedUser3155

Guest
Aceiaşi problemă o am şi eu, doar că eu primesc de la Zeus, Colosseum şi Tunrnul Babel. Am postat şi o întrebare la secţiunea "Întrebări".
 

DeletedUser5876

Guest
Da, susţin cavalerii de mai sus!
De ce se oferă planuri doar pentru clădirile menţionate? :mad:
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
Planurile Cladirilor legendare vin aleatoriu, dar sunt limitate pana la cladirile din era in care sunteti, nu veti primi planuri de la Cladirile legendare din erele avansate.

O zi buna si spor la joc.
 

DeletedUser6552

Guest
planuri

cand primesc recompensa un plan aleator imi pica numai la cladirile din epoca bronzului. nu se poate sa imi pice si la celelalte cladiri? :|
 

DeletedUser6079

Guest
nu cine ti-a spus asta fiecare recompensa cuprinde medalii si planuri numai de la cladire respectiva
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, planurile aleatorii primite in urma misiunilor, sunt planuri doar din era, sau pana in era din care faceti parte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6552

Guest
pai de fiecare data cand primesc plan recompensa pica numai la epoca bronzului si eu am intrat in progresista. Cam ciudat, nu?
 

DeletedUser6079

Guest
pai ce cladire motivezi\finisezi\jefuiesti primesti plan din era in care se afla
 

DeletedUser7738

Guest
Omul vorbeste de recompensa la misiuni nu de planurile obtinute prin m/f/jefuire
 

DeletedUser6079

Guest
ok acum se intelege mai bine dar nu neaparat daca intri intr-o epoca precum a zis el era progresista nu trebuie sa-ti cada din epoca respectiva cade aleatoriu
 
Sus