Propunere imbunatatire joc

  • Autor subiect DeletedUser10850
  • Data de început

DeletedUser10850

Guest
Jucatorii care pun doar un punct sa fie stersi si sa nu mai poata pune din nou la cladirea respectiva.Sub butonul Ignora,sa mai fie un buton Stergere Jucator.Ca jucatorii mai puternici sa nu mai poata sa profite de jucatorii mai slabi,mai ales cand acestia din urma nu fac parte din ligi puternice.Consider punerea unui punct,bataie de joc la adresa jucatorului unde pune.Vrei sa pui,nu minim de 10 puncte ar fi suficient ca sa nu fie sentimentul de batjocura la adresa jucatorului unde se pune.Nu toti au posibilitatea sa faca parte din vre-o liga puternica,dar si jucatorul mai slab petrece timp din viata lui si sau bani in acest joc.Asa ar5 fi o oarecare echitate intre jucatori.Seti un jucator puternic,dar fii si unul demn.Va urez tuturor sanatate si sper ca aceasta propunere sa fie adoptata in cadrul jocului.
 

capitan222

Well-Known Member
Ceea ce spui tu mi se pare o părere atât de proasta fata de jucătorii mici care nu au pf și încearcă sa facă și ei o legendar cotizant un pf 2 pf și ar fi o discriminare atât de josnica fata de toți jucătorii din joc.
 

DeletedUser10378

Guest
shogunule, ia citește tu tot ce ai scris,
eu acum am iq de 50 și nu am chef să descifrez ce ai vrut să spui. la prima vedere, ceri o tâmpenie, dar poate mă înșel.
 

Dumi.

Well-Known Member
Jucatorii care pun doar un punct sa fie stersi si sa nu mai poata pune din nou la cladirea respectiva.Sub butonul Ignora,sa mai fie un buton Stergere Jucator.Ca jucatorii mai puternici sa nu mai poata sa profite de jucatorii mai slabi,mai ales cand acestia din urma nu fac parte din ligi puternice.Consider punerea unui punct,bataie de joc la adresa jucatorului unde pune.Vrei sa pui,nu minim de 10 puncte ar fi suficient ca sa nu fie sentimentul de batjocura la adresa jucatorului unde se pune.Nu toti au posibilitatea sa faca parte din vre-o liga puternica,dar si jucatorul mai slab petrece timp din viata lui si sau bani in acest joc.Asa ar5 fi o oarecare echitate intre jucatori.Seti un jucator puternic,dar fii si unul demn.Va urez tuturor sanatate si sper ca aceasta propunere sa fie adoptata in cadrul jocului.
de obicei cei care pun un pf, pun pe locurile care nu dau pf inapoi sau baga un pf ca sa stie si sa te fure mai tarziu cand furaciunea la legendara repsectiva se merita.
Promit ca daca o sa fim vreodata vecini, am sa te fur cu demnitate
 

Corleone.

Member
Mai,daca s-ar putea sa faci sa se intunece jocul atunci cand este seara,si sa mai si lumineze cladirile,cred ca ar fi foarte frumos,si tot odata si mai atrăgător.In rest îmi place jocul.
 

DeletedUser10484

Guest
Daca inca se mai baga palmieri si altr rahaturi ca premii la concursuri jocul ia forma unui rahat. Daca se poate mai multi bani si diamante e ok.
 

dunbarton

Well-Known Member
Mai,daca s-ar putea sa faci sa se intunece jocul atunci cand este seara,si sa mai si lumineze cladirile,cred ca ar fi foarte frumos,si tot odata si mai atrăgător.In rest îmi place jocul.

Poti sa setezi luminozitatea ecranului, seara mai intunecat, ziua mai luminos. Daca insa vrei ceva mai realist, cand se intuneca du-te la fereastra si priveste afara, vei avea parte si de luminite.
 

DeletedUser10378

Guest
Poti sa setezi luminozitatea ecranului, seara mai intunecat, ziua mai luminos. Daca insa vrei ceva mai realist, cand se intuneca du-te la fereastra si priveste afara, vei avea parte si de luminite.
Nu merită deranjul. Grupa mică:)
 

Regele-Leu

Member
de ce ne fura foe diamantele?? la anumite cladiri,la construire,scrie clar: 0 diamante,construieste imediat.e vb de cladirile care au timp de sub 1 minut.
in realitate,daca dai click,ti-au furat 250 diamante.daca asa vor sa ne oblige sa cheltuim bani,se inseala!
 

capitan222

Well-Known Member
Nu e nevoie sa cumperi sau sa scoti bani din buzunar ca să construiești o clădire din 300 diamante.Nu e nevoie sa cheltuiești niciun diamant ca sa construiești o clădire.singurul adevăr din toata povestea e ca la fel cum aurul atrage pe toata lumea asa si diamantelr
 

dunbarton

Well-Known Member
O propunere timida: daca se pot evidentia, de exemplu prin scrierea denumirii cu o culoare distincta, cladirile legendare unde nu se pot dona PF (cand CL e deconectata de la Primarie, sau nivelul nu este deblocat, etc.). Sunt multii jucatori care au asemenea CL si este frustrant, dupa ce dai clic, sa vezi ca ai deschis degeaba cladirea.
 

Proud129

Well-Known Member
de ce ne fura foe diamantele?? la anumite cladiri,la construire,scrie clar: 0 diamante,construieste imediat.e vb de cladirile care au timp de sub 1 minut.
in realitate,daca dai click,ti-au furat 250 diamante.daca asa vor sa ne oblige sa cheltuim bani,se inseala!
Nu stiu cum ti-au furat tie 250 de diamante dar la mine nu s-a intamplat nimic cand am apasat construeste imediat cu 0 diamante cost.
 

DeletedUser8328

Guest
Jucatorii care pun doar un punct sa fie stersi si sa nu mai poata pune din nou la cladirea respectiva.Sub butonul Ignora,sa mai fie un buton Stergere Jucator.Ca jucatorii mai puternici sa nu mai poata sa profite de jucatorii mai slabi,mai ales cand acestia din urma nu fac parte din ligi puternice.Consider punerea unui punct,bataie de joc la adresa jucatorului unde pune.Vrei sa pui,nu minim de 10 puncte ar fi suficient ca sa nu fie sentimentul de batjocura la adresa jucatorului unde se pune.Nu toti au posibilitatea sa faca parte din vre-o liga puternica,dar si jucatorul mai slab petrece timp din viata lui si sau bani in acest joc.Asa ar5 fi o oarecare echitate intre jucatori.Seti un jucator puternic,dar fii si unul demn.Va urez tuturor sanatate si sper ca aceasta propunere sa fie adoptata in cadrul jocului.
Un jucător care pune 250 de pf poate să le pună pe rând, 250 de zile, câte un pf pe zi. Înseamnă că "a furat" ceva?

E o aberație ce scrii aici.
Pune-ți singur punctul ăla, dacă nu vrei să ți-l pună altcineva!
 
Sus