Propunere raspunsuri la forum

  • Autor subiect DeletedUser10418
  • Data de început

DeletedUser10418

Guest
Buna ziua,

Asa cum am citit mai multe postari din forumul de propuneri/idei joc, am observat ca la foarte multe responsabilii cu jocul nu raspund nimic.
Este demoralizator si incorect pentru cineva care se implica in joc.

Propun ca la orice postare cei care au grija de forum sa raspunda negresit, indiferent ce raspund. Asa vor sti si cei care au postat ca au fost luati in calcul si bagati in seama.

De exemplu: postare care a mai fost, nu se accepta propunerea; da, interesant o sa analizam; da, e ceva critic, imediat aplicam; din urmatoatele motive propunerea dvs nu este corecta ... etc.

E o chestie simpla si elementara.
Multumesc !
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Am răspuns de nenumărate ori cu același răspuns: propunerile sunt transmise mai departe, dar acest lucru nu înseamnă și că vor fi implementate toate sau că vor fi introduse imediat. Noi nu avem decizia în acest sens, ci coordonatorii jocului. Nu cred că încălzește pe nimeni același răspuns la fiecare temă.
 

DeletedUser10418

Guest
E un lucru de atentie. Cineva care va avea 0 raspunsuri la o propunere va presupune (in 90% din cazuri) ca nu i s-a dat atentie sau ca nu i-a fost citit mesajul de conducatorii jocului sau ca e tratat cu indiferenta. Si e normal sa ai sentimentul asta.

Doar imaginati-va ca treceti pe langa un grup de colegi si spuneti: Salut ! Haideti la terasa !
Si nimeni din grup nu reactioneaza de nici un fel. Cum va simtiti ? Eu cred ca Ignorata si tratata cu indiferenta.

Da ma rog, fiecare cu stilul lui, eu unu prefer aproprierea de oameni si intelegerea lor, ca doar nu suntem inamici.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Eu cred că dramatizați puțin. Nu este nimeni inamic. Toate temele sunt citite, analizate și trimise mai departe.
 

Dumi.

Well-Known Member
Dureaza atat de mult sa dati un raspuns de 3-5 cuvinte?....merge si cu copy-paste :)
 
Sus