propunere

SoimulSk

Well-Known Member
Am si eu o remarca! de ce, nu lasati cladirile de la eventuri sa le putem moderniza mai mult decat limita pusa actual! adica sunt cladiri care nu am apucat sa le modernizam de 2 ori si stam cu cate 4-5 modernizari in inventar si nici nu se stie daca vom mai face rost de altele ca sa modernizam o cladire maxim! adica ma gandesc ca am putea duce o cladire pana la nivel 19 cu cresterea aferenta nivelului decat sa stam cu modernizarile in inventar si cu cladirea respectiva dusa la nivel 9 (exemplu) cand o pot duce la nivel 13 avand inca 4 modernizari! e doar o remarca! Multumesc o zi buna! raspunsul a fost "o sa luam in calcul"
 

005baghera

Well-Known Member
Neata buna draga staff si dragi cititori de forum,
Am si eu o propunere,deoarece inno pleaca din start ca nu toti jucatorii sai trebuie sa beneficieze in mod egal de întreaga placere a jocului ( lipsa gvg ului pe mobil si diamantele cu muuuult mai scumpe pe mobil decat pc ) ei bine ,as propune ca la modul de calcul al clasamentului sa conteze mai mult si gbg ul,adica o ghilda de telefonisti care baga gbg constant nu se vad in clasament nici in top 100 si nu e corect,daca la gbg au acces absolut toti jucatorii atunci acest lucru ar trebui sa se reflecte si in clasamnet ,nu doar gvg unde sunt doar o manuta de oameni..........
......si da stiu ca cei ce jucati gvg o sa desconsiderati aceasta propunere din start insa mie mi se pare foarte normala si logica dupa introducerea gbg ului
 

hattrick33

Well-Known Member
Nu aici pe acest forum se decid propunerile :)) nu conteaza ce idei aveti faceti doar trafic inutil, nu e made in romania jocul:))) mai intrati si voi pe alte servere sa vedeti ce se intampla cu propuneriile :)))
 
Sus