Puncte Forge

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Punctele forje se obtin zilnic, in bara situata sus in pagina de joc, cate unul pe ora. Aici gasiti unele precizari si imagini in legatura cu acest lucru.
De asemenea, punctele forje se pot obtine ca si recompense din indeplinirea unor misiuni, contribuind la cladirile legendare ale altor jucatori sau cumparandu-le fie cu monede din joc, fie cu diamante.
Numai bine si spor la joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi poate spune si mie cineva cum pot face rost de ele? sunt noua..nu ma pricep:)
 

DeletedUser6213

Guest
pai punctele forge se aduna 1 data la 1 ora in bara de sus
 

DeletedUser8319

Guest
sau le cumperi cu monede sau diamante ori iei pachet de puncte forge (mic,mediu sau mare )dar sfatul meu este sa stai sa le aduni,doar atunci cand ai nevoie pe moment si nu ai punctele atunci le cumperi,pentru ca o data ce cumperi unu pretu se va mari
ex : de la 250 daca cumperi un pf o sa se faca 300 si tot asa
 

DeletedUser8328

Guest
sau le cumperi cu monede sau diamante ori iei pachet de puncte forge (mic,mediu sau mare )dar sfatul meu este sa stai sa le aduni,doar atunci cand ai nevoie pe moment si nu ai punctele atunci le cumperi,pentru ca o data ce cumperi unu pretu se va mari
ex : de la 250 daca cumperi un pf o sa se faca 300 si tot asa

dacă totuși n-ai răbdare sau nu-ți plac jocurile de strategie offline și vrei neapărat să vezi punctele de cercetare cum ți se preling mereu în palmă, ține minte strategia cea mai bună: „Bagă bani, bagă bani!” :D

scuze, am vrut să fac o glumă. punctele de cercetare se generează automat și se strâng în bara galbenă de sus. sau mai poți primi puncte „moca” dacă ai norocul chior și construiești o clădire legendară. sunt printre ele și unele care generează puncte de cercetare separat de punctele pe care ți le dă jocul. caută în forum și vei găsi ghidul clădirilor legendare, unde poți să vezi exact care dintre aceste clădiri generează puncte de cercetare.
 

Crios339

Well-Known Member
Salut.
Poti sa astepti sa se adune 40-50 de puncte forge pentru o cladire legendara, sau tb sa le castigi altfel ?
 
Sus