Raportare admini

  • Autor subiect DeletedUser11777
  • Data de început

DeletedUser11777

Guest
In lipsa de argumente mi-ati sters postarea de pe forum,asa ca as dori sa imi oferiti o adresa de email unde va pot raporta mai departe la superiorii dumneavoastra.Multumesc
 

DeletedUser12551

Guest
Nu exista posibilitatea de a reclama, poti deschide tiket la echipa de suport si acolo ei iti pot oferi explicatii.
Din cate stiu eu, ei nu ofera explicatii pentru actiunile lor de pe forum, daca consideri ca esti nedreptatit poti sa trimiti tiket la echipa de suport unde tot ei iti vor oferi raspunsuri si explicatii (daca doresc - eu am avut tiket deschis la echipa de suport care a fost inchis fara sa primesc raspuns la el).

O reclamatie nu se poate face nicaieri. Poti doar sa ii penalizezi prin a renunta sa joci acest joc si atat.

poti de asemenea sa contactezi firma producatoare: INNO - https://www.innogames.com/company/contact/ - doar ca nu vei rezolva nimic
 

dunbarton

Well-Known Member
Trebuie sa revezi modul in care te-ai inscris in FOE de pe Facebook; eventual, daca nu mai tii minte, incearca sa mai deschizi un nou cont urmand sceeasi cale.
Banuiesc - pentru ca altfel nu-mi explic - ca, atunci cand ti-ai creat contul, ai fost avertizat asupra faptului ca numele ales de tine va avea o extensie atribuita automat. Daca este asa, nu ai argumente la supararea ta, dar daca nu ai fost atentionat, intr-adevar exista o problema, iar colegii admini ar trebui sa fie mai cooperanti.
In ce priveste faptul ca ti-a fost stearsa postarea, cat timp exista stare de urgenta, libertatea de exprimare poate fi ingradita. ;)
 

DeletedUser11777

Guest
E deranjanta aceasta extensie ,,cel negru" ,s-au purtat adevarate razboaie din cauza acestui cuvant,daca ar vedea colegii dumneavoastra din strainatate acest lucru mi-ar schimba instant extensia sii si-ar fi cerut scuze,putea sa fie cel inalt ,cel urat,orice altceva,dar nu cel negru.Pot da multe exemple de colegi carora le-au fost schimbat numele complet desi nu contineu adresa de email,nume familie si asa mai departe .Eu am cerut doar sa-mi fie schimbat acest prefix jignitor si nu se poate,dar la altii se poate ,exemple de nume vechi care au fost schimbate elisabeta 88 profeteasa,damaris 18 si mai pot continua.
Aici e un forum de ajutor,nu inteleg de ce mi se baga pumnul in gura si se sterge postarea,in loc sa mi se ofere un argument pertinent !
 

DeletedUser12551

Guest
ai inteles gresit - aici este un forum pentru discutii si atat, pentru orice neclaritati sau probleme legate de joc exista o singura varianta - echipa de suport care poate fi contactata prin sistemul de tikete.

sunt convins ca daca deschideai un tiket catre echipa de suport si explicai care este nemultumirea ta problema era deja rezolvata.

ai ales gresit locul de rezolvare al problemei si cred ca si modul de abordare.

incearca sa deschizi un tiket si sa ii rogi sa schimbe extensia. iti repet ceea ce am spus si in primele postari - sintagma "colegii din strainatate" are valoare zero, nu exista decat echipa din Romania si atat, cei din Germania au produs jocul si incaseaza banii de administrarea lui se ocupa doar managerul de tara si echipa de suport.
 

DeletedUser11777

Guest
pai in prima faza am deschis ticket,si mi s-a spus ca nu se poate si cand am cerut explicatii mi s-a inchis ticketul.de asta am deschis topic aici
m-am referit la colegii din strainatete,ca ai ar realiza cat de grava poate fi extensia asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12551

Guest
ce este atat de grav - "cel negru"?
haideti sa nu exageram.
daca ai deschis tiket si nu esti multumit de raspuns dar esti nemultumit de aceasta extensie, de ce nu stergi contul sa il refaci din nou cu mai multa atentie - daca iti alegi din start alt nume de cont nu apare nici o extensie suplimentara (eu nu am nici o extensie - contul meu e simplu, asasas)
 

DeletedUser11777

Guest
e grav ,foarte grav,dar noi ne facem ca nu intelegem.eu vreau sa-mi dati o adresa de email sa raportez faptul ca ati schimbat complet o gramada de username-uri si prefixul meu nu se poate schimb.eu nu am cerut sa-mi fie schimba complet username-ul,doar extensia asta nefericita.userele : elisabeta 88 profeteasa,damaris 18, nu contineau nume de familie,adresa de email,nr telefon si le-au fost schimbate username-urile.de ce la unii se poate si la altii nu,vi se pare normal ,dupa ce principiu se aplica regulamenul ?
contul l-am facut prin facebook,daca stiam ca se poate creea cont pe site si pot sa-mi aleg username-ul ,faceam asta,dar nu aveam de unde sa stiu.
se pare ca nu o sa obtin nici nu ajutor aici din pacate :( .
cu ticket nu am reusit sa rezolv nimic,aici nu rezolv nimic,deci singura solutie care imi mai ramane este sa caut toate adresele de email pe care le gasesc pe internet de la foe si sa trimit email la fiecare adresa in parte
 

DeletedUser11777

Guest
Ca sa fie clar,,cel negru " este un termen RASIST ,si sunt uimit ca nu se ia nici o masura...
 

DeletedUser12551

Guest
poti de asemenea sa contactezi firma producatoare: INNO - https://www.innogames.com/company/contact/

intra pe situl lor si acolo ai posibilitatea de a contacta direct dezvoltatorul acestui joc - vezi linkul de mai sus - doar ca trebuie transmis in engleza sau germana, este singura modalitate de a contactat direct dezvoltatorul acestui joc
 

dunbarton

Well-Known Member
Ca sa fie clar,,cel negru " este un termen RASIST ,si sunt uimit ca nu se ia nici o masura...

Fara suparare, nu mi se pare deloc rasist. Imi aduc aminte ca, in urma cu multi ani, rula un film cu Giuliano Gemma : "Cel alb, cel galben, cel negru" si nimanui nu i s-a parut ca exista vreo nuanta de dispret la adresa vreuneia dintre rase.
 

DeletedUser11777

Guest
trebuie sa te gandesti ca termenul ,,cel negru" a fost alaturat unui nume,ca daca spun pixul cel negru ,clar ca nu are cum sa fie ceva rasist.dar cand il alaturi unui nume...
la tv ai auzit sa spuna,, jucatorul cel negru:: ,spune cel de culoare.au fost atatea scandaluri din cauza acestui cuvant
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12551

Guest
decat sa pierdem timpul pe acest forum cu acest subiect, este clar ca exista mai multe opinii asupra acestui aspect, nu este mai bine sa contactezi direct dezvoltatorul si sa astepti sa vezi raspunsul lor?
 

DeletedUser11777

Guest
asta am si facut,daca discutam un subiect aici ,nu insemna ca e pierdere de timp
 

DeletedUser12551

Guest
atat timp cat tu ai o opinie si altii au alta opinie, deja lucrurile sunt lamurite si pierdem timp fara sa mai putem avansa cu discutia, despre asta este vorba.
sunt insa foarte curios ce raspuns va avea dezvoltatorul.
 

DeletedUser11777

Guest
mai mult ca sigur maine va fi sters acest topic de catre Simona,asa ca nu o sa pot pune raspunsul aici.cert e ca am trimis pana acum mail la 3 adrese diferite,acum o sa postez pe magazin play si pe forumul de en
posibil ca sunteti admini,de asta ii tineti partea Simonei,nu cred ca in sinea voastra nu-mi dati dreptate.acum sincer ai auzit vreodata la tv sau scris in presa numele unui om urmat de cuvintul negru,in sensul ca e facut negru ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12551

Guest
deja incepi sa deviezi - faptul ca am alta parere nu inseamna ca sustin pe cineva.
daca eram admin puteai vedea in lista de admini daca sunt sau nu deci esti total penibil cu astfel de remarci
tot o dai cu tv si cu alte exemple dar uiti un lucru esential - este un simplu joc si trebuie tratat ca atare
faptul ca iti inteleg opinia si o accept m-a deterninat sa iti dau si linkul de contact dar nu sunt de acord cu opinia ta si am dreptul sa pot avea o alta opinie si nu cred ca trebuie sa fie cineva judecat pentru ca are o alta opinie.
 

Vali

Well-Known Member
Baiete, ai o problema psihica...
Las-o naibii cu negrul tau! ... Daca iti zicea cel rosu aveai sa spui ca te-au umplut de sange!

Daca ai gandi macar 5 secunde, ti-ai da seama ca "cel negru" nu se refera la culoare ci la "atitudine"...
Mircea cel Batran nu s-a ofticat ca l-au facut astia mosneag, sau Stefan cel Mare nu s-a gandit ca cel Mare s-ar fi referit la greutate sau la inaltime, etc,... Si amandoi s-ar pune la o portie de ras daca ti-ar citi postarile :D

Pune mana si joaca daca vrei sa joci si lasa prostiile!
 

DeletedUser11777

Guest
ce faci cand nu ai argumente valide ? incepi sa jignesti...dar eu nu o sa ma cobor la nivelul vostru,ca m-ati aduce la nivelul vostru si m-ati bate cu experienta :)
 
Sus