Raportare admini

  • Autor subiect DeletedUser11777
  • Data de început

DeletedUser8328

Guest
la urma urmelor, frate adryano, tu ti-ai ales username-ul....nu inteleg de ce faci atata zgomot acum sa ti-l schimbe.
cand ti l-ai ales nu era ''rasist''....acum, cand vrei neaparat sa te certi cu cineva, este? :p
 

DeletedUser12551

Guest
la urma urmelor, frate adryano, tu ti-ai ales username-ul....nu inteleg de ce faci atata zgomot acum sa ti-l schimbe.
cand ti l-ai ales nu era ''rasist''....acum, cand vrei neaparat sa te certi cu cineva, este? :p
nu ai inteles, extensia "cel negru" nu a fost aleasa de el, a fost atribuita aleatoriu de catre joc
 

DeletedUser10378

Guest
ce faci cand nu ai argumente valide ? incepi sa jignesti...dar eu nu o sa ma cobor la nivelul vostru,ca m-ati aduce la nivelul vostru si m-ati bate cu experienta :)
nu e vorba de argumente. este vorba că faptul că te-a adus in stare gândirea retardată a interlocutorului.
Fă tichet pentru schimbare de nume până ți se toceste tastatura, dacă nu-ți convine
 

DeletedUser8328

Guest
Adryano cel negru, tu te duci cu username din Foe la muncă, sau la magazin? Sau de ce ridici problema "rasismului" aici?!
Nu mă mai fă să râd, că mă doare burta!

Împăratul Roșu, împăratul Verde, împăratul Negru.... Oare scriitorii care au scris povești despre împărați o fi fost rasiști?
 

DeletedUser8328

Guest
Noi scriem aproape întotdeauna "negru pe alb"... Suntem rasiști?
Frate Adryano, ai auzit de paranoia? Este boala aia care, deși ție îți merge bine pe toate planurile, te face să vezi pericole și probleme peste tot.
 
Sus