Recompensa de la castel pentru slot comerciant

Dragon X

Well-Known Member
Am și eu o nelămurire , de la nivelul 5 la castel se deblochează 1 slot la fiecare nivel iar eu am ajuns la nivel 8 , nivelele 5,6,7 arată ca se deblochează un slot permanent pt comerciant antichități asta ar însemna sa am 8 sloturi in loc de 6 cum am acum , vreau sa ma lamuriti și pe mine cum este cu recompensa asta fantomă
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Slot la comerciant se deblochează doar la nivelul 5 (un slot) și la nivelul 12 (al doilea).
 

Dragon X

Well-Known Member
Slot la comerciant se deblochează doar la nivelul 5 (un slot) și la nivelul 12 (al doilea).
Am înțeles asta , doar ca îmi arătați ca se deblochează un slot la fiecare nivel ca și recompensă permanentă pe fiecare nivel de la nivelul 5 in sus , scoateți recompensa de slot și implementati-o la nivelul care se primește slotul respectiv , ați pus la nivelul 12 in tavernă pai ori este castel ori tavernă. Eu cred ca este o problemă asta ,dacă ma uit in castel ce recompense deblochez pai ar trebui sa le și primesc eu asa văd situația
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Așa scrie acolo: "recompense permanente" și este un slot la fiecare nivel, nu doar la 5 și 12.
Vă rog dați o explicație acceptabilă, nu ca la proști....
 
Sus