Recrutam jucatori activi

  • Autor subiect DeletedUser1222
  • Data de început

DeletedUser1222

Guest
Ghilda Rising Star recruteaza jucatori activi.Datorita ultimei "curatenii" ghilda are 24 de locuri libere.
Ghilda Rising Star se afla pe locul 28(pierdut 4 in topdupa curatenie) in clasamentul ghildelor.Cerinte aderare in ghild:Mot/Fin la 24-36 ore ,fara barem de punctaj atata timp cat sunteti activi,acceptarea regulilor ghildei si citirea zilnica a forumului,lupte in turniruri obligatorii,daca nu stiti va explicam ,avem o intreaga pagina pe forum cum si ce si cu ce unitati luptati(depinde de ce soldati aveti)Pentru acceptare in ghilda trimite-ti msg lui Screapheap,Ghaby cu :punctaj,posibilitati mot/fin,medalii adunate in total la turnire,epoca in care sunteti,ce produceti.O zi buna tuturor.


MSG:Screapheap sau Ghaby
 

DeletedUser1222

Guest
Mai sunt 20 de locuri libere si suntem pe locul 27 in topul ghildelor.
 

DeletedUser1222

Guest
Momentan ghilda Rising Star sa oprit din recrutat ,vom recruta iar pe 15 oct dupa ce ne reglementam cu activitatea in interiorul ghildei.
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu ghilda activa, cu m/f zilnice ( macar 70 % ) din cate dau si cu produse pe piata.
 

DeletedUser1222

Guest
Ghilda Rising Star a reinceput recrutarile .Cerinte aderare : Mot/fin 24/36 ore inscrierea in echipe de mot/fin dimineata si seara,(Veti vedea pe forumul ghildei),Activitate batalii si turniruri,activitate in joc 1-3 ore /24, nu se cere punctaj minim si nici saptamanal atata timp cat sunteti activi,,,citirea si postarea pe forum zilnic,,,Pentru aderare (intrebari-raspunsuri) trimiteti msg lui Screapheap cu:Nume,punctaj,medalii,epoca,activitate/24 ore. Spor la joc si batalii.
 

DeletedUser1222

Guest
Locul 24 in topul ghildelor-23 locuri libere.Pt aderare msg screapheap sau scrieti datele voastre pe forum.
 

DeletedUser1222

Guest
19 locuri libere ramase.loc 23 in top,Productii de 20buc/24/ore din depozite toti membri ghildei,materiale din toate epocile fara Coloniala.Cautam membri care au cucerit depozit de miere.R
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2173

Guest
Si eu vreau membrii ~ACTIVE~ din ghilda ta sa vina la noi :) suntem ghilda noua de cateva zile infiintata si suntem pe locul 30.. sorry deja am mai avansat putin, mai avem putin si ajungem in top :)
 

DeletedUser1222

Guest
Si? Bravo voua iar despre plecat membrii din ghilda si venitul la voi,nu cred ca reusesti(doar daca exclud)
 

DeletedUser1222

Guest
Si sper sa reusesti sa aduni oameni care mot/fin zilnic,eu cred ca am exclus mai bine de 30 pana acum numai pe acest motiv,de recrutat este usor dar de unit si de mot/fin este greu .
 

DeletedUser2173

Guest
ai dreptate screapheap, multi viteji se dau pe campul de lupta, putini raman cand lupta incepe ;)
 

DeletedUser1222

Guest
Locuri ramase libere 15,pozitia 22 in topul ghildelor,53 mot/fin zilnice ,maine se incheie campania de recrutare.
 

DeletedUser

Guest
daca mai aveti un loc liber in ghilda trim o invitatie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1145

Guest
daca mai aveti inca un loc liber,ma alatur,astept invitatia
 

DeletedUser1222

Guest
Avem 3 locuri libere cine doreste invitatie sa trimita msg cu punctaj,nume lui Screapheap
 

DeletedUser

Guest
mounsterkill sunt ....... si as vrea o invitatie .... am 2200 puncte ..... joc doar de 1 saptamina si sunt foarte pasionata de acest joc ....
 
Sus