Recrutam jucatori activi

  • Autor subiect DeletedUser1222
  • Data de început

DeletedUser1222

Guest
s-a exclus inca 6 jucatori care nu mot/fin ,acum sunt 6 locuri libere in ghilda .


Ghilda Rising Star a reinceput recrutarile,ghilda se afla pe locul 20,cu o medie de mot/fin de 70% /24 ore ,pentru aderare msg screapheap : nume punctaj O zi buna. 6 locuri disponibile.

6 locuri libere am reluar recrutarea. 70% mot/fin in ghilda
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să nu mai faceţi post multiplu. Puteţi edita postarea anterioară dacă aveţi completări. Doar aşa vom păstra un forum cât mai puţin stufos.
 

DeletedUser2397

Guest
UNIUNEA S.P.Q.R. face recrutari 35 de posturi libere, locul 36, pentru recrutari contactatil pe sorinsorin
UNIUNEA S.P.Q.R. - ghilda unde visele devin imperii, uniunea unde orice jucator respectabil are loc
http://www.youtube.com/watch?v=FUHDQEiaed0&feature=related
Luptam pt glorie, onoare si credinta iar armele noastre sunt cinstea, dreptatea, adevarul , daruirea si vointa
UNIUNEA S.P.Q.R este o ghilda nou infintata care are obiectivul de a ajunge pe locurile din varf
cu totul ca ne-am creat tarziu am reusit sa ne adunam jucatori, insa avem nevoie si de tine sa dai o mana de ajutor acestei uniuni de jucatori ca impreuana sa reusim sa ne cream un loc de top.
De ce e bine sa fi intr-o ghilda?; pt comert, motivare/finisare, comunicare, prietenie, pt un joc mult mai placut
Dar avem nevoie din partea ta de bunele maniere:
-Respectati si veti fi respectati!
Vorbiti decent atat pe forum cat si in mesaje, nici unul nu-i mai presus de altul, toti suntem egali!
-Toti membrii au obligatia de a motiva/finisa cladirile colegilor
 

DeletedUser

Guest
salut joc de 5 zile si as dorii o invitatie daca se poate am putine puncte si sunt in epoca bronzului..
dar intru zilnic si de la munca si de acasa multumesc anticipat
 

DeletedUser

Guest
exista uniunea spqr si pe lumea 1,pentru ca pe lumea 2 sunt in ghilda,daca sunteri si pe lumea unu chiar te rog sa imi dai si mie o invitatie la vrajeala28
 

DeletedUser3203

Guest
Salut ghilda goodfellas cauta jucatori activi. iti propun sa intri in ghilda noastra care e pe locul 24 dar urca cate 1\2 locuri pe saptamana in clasament.suntem peste 65 de membri care ne sprijinim intre noi cu tot suportul necesar pt a avansa cat mai mult daca crezi ca esti dispus sa-ti faci jocul mai interesant alaturi de noi astept mesaj ca sa iti dau invitatie. nu acceptam jucatori cu punctaj mai mik de 2000 de puncte multumesc de intelegere si spor la joc :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus