Schimbarea culorii stelutei

DeletedUser4260

Guest
de descurcat ne-am descurcat cu ele pana acuma si nu cred ca ar fii o prioritate sa se implementeze asa ceva,insa ca idee este buna PRO
 

DeletedUser2953

Guest
1. Pentru schimbarea culorii stelutei de suport : PRO

2. Salutare tuturor, desi va citesc m-am abtinut sa postez:)

3. Am stat eu stramb si am gandit drept: vreau un tribunal!
... Oare daca facem petitie catre Simona... Simona, de rusine, nu o da mai departe spre nemtia?
Da'... nu vreau orice tribunal... ci unul care sa fie competent si mai ales nesubjugat de primarie!
Simt eu in rezonanta coroanei mele si mi se mai si zbate lobul urechii... ca... primarul ma fura!
Pot sa plec capul, in fata innaintasilor mei, in schimb... pentru ideea lor de a forta primarul sa plateasca darea catre rege in monede, iar nu surcele... si... atat!...
Poate sunt eu mai avar, or sa zica unii, dar e vorba de respect - zic eu- cum sa pot dormi linistit noaptea cand primaria plateste in aceeasi moneda si in aceeasi renumeratie ca acum 6000 ani? E oare corect fata de cofetari si restul?!?
Eu vreau un tribunal!
:)
 

DeletedUser6079

Guest
am ramas fara cuvinte nu pricep niimc ironic de aici scuze:))
 

DeletedUser5468

Guest
1. Pentru schimbarea culorii stelutei de suport : PRO

2. Salutare tuturor, desi va citesc m-am abtinut sa postez:)

3. Am stat eu stramb si am gandit drept: vreau un tribunal!
... Oare daca facem petitie catre Simona... Simona, de rusine, nu o da mai departe spre nemtia?
Da'... nu vreau orice tribunal... ci unul care sa fie competent si mai ales nesubjugat de primarie!
Simt eu in rezonanta coroanei mele si mi se mai si zbate lobul urechii... ca... primarul ma fura!
Pot sa plec capul, in fata innaintasilor mei, in schimb... pentru ideea lor de a forta primarul sa plateasca darea catre rege in monede, iar nu surcele... si... atat!...
Poate sunt eu mai avar, or sa zica unii, dar e vorba de respect - zic eu- cum sa pot dormi linistit noaptea cand primaria plateste in aceeasi moneda si in aceeasi renumeratie ca acum 6000 ani? E oare corect fata de cofetari si restul?!?
Eu vreau un tribunal!
:)

Crezi că simona nu citește mesajele, și îngrijorările noastre, la următoarele update-uri, cred că se v-a implemanta o culoare nouă a steluței, de deasupra fiecărei clădiri de motivat/finisat!
Cât despre tribunal, nu am înțeles nimic din ce ai spus tu acolo!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dacă eu citesc şi transmit mai departe nu înseamnă automat că se şi implementează propunerile. Iar dacă se face acest lucru, ele nu sunt introduse imediat, pentru că acest lucru nu este posibil, fiind nevoie de muncă pentru fiecare mică modificare.
În ceea ce priveşte Primăria, cel puţin deocamdată, suma de monede oferită va rămâne nemodificată.
 

DeletedUser5468

Guest
Știu că nu este ușor de implementat în joc ceva nou, totul durează, și este un stres foarte mare pentru dezvoltatori!;)
Noi doar propunem ceva, dar nu garantăm că va fi și implementată prin update-uri și update-uri!:)
Cât despre primărie, pe mine nici nu mă interesează cât dă, deja am monede cu milioanele și de la un timp orice jucător va aduna monede cu milioanele, poate pentru alți jucători ar fi de folos mai multe monede de la primărie(nu doar 500), dar eu sincer nu mă stresez!:laugh:
 

DeletedUser4733

Guest
sunt pro si eu penru schimbarea culorii. Cel putin la era progresista ar fi un mare plus.
 
Sus